Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Vibrant Performance titanový koncový tlumič, vstup 2,5" (63,5 mm), koncovka přírodní titan 102 mm

Univerzální koncový tlumič Vibrant Performance vyrobený z pravého titanu. Titan vyniká oproti nerezové oceli zejména výrazně nižší hmotností a atraktivním vzhledem, který je standardně matně šedý, ale je možné ho tepelnou úpravou změnit na modrý, fialový, až zlatý.Celý popis

12 764 Kč
Cena je včetně DPH
Kód: 17561
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Vibrant Performance univerzální koncový tlumič pro stavbu titanových výfukových systémů.

Základní parametry:
Průměr vstupu: 2,5" (63,5 mm)
Průměr koncovky: 4" (102 mm)
Délka koncovky: 4.50" (114 mm)
Provedení koncovky: přírodní titan
Průměr tlumiče: 6,30" (160 mm)
Celková délka: 17" (432 mm)
Materiál: Titan (Ti)
Hmotnost: 1,86 kg

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem komponentů pro stavbu výfukových systémů a sacích vedení Vibrant Performance do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.