Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Vossen Wheels sada kolových šroubů M14x1,25 s kuželovou dosedací plochou, různé délky závitu

Sada 20 kusů originálních kolových šroubů Vossen Wheels se stoupáním závitu M14x1,25. Vybrat můžete požadovanou barvu a délku závitu. Šrouby jsou vybavené plovoucí dosedací plochou.Celý popis

4 901
Cena je včetně DPH
Barva:
--- vyberte ---
Stříbrná
Černá
Délka závitu:
--- vyberte ---
28 mm
30 mm
35 mm
40 mm
45 mm
Značka: Vossen
Kód: B1425
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Originální kolové šrouby Vossen Wheels jsou dokonalým detailem pro váš vůz vybavený koly Vossen. Každý šroub má v hlavě vytlačené "V" logo a je osazen plovoucí dosedací plochou. Vybírat můžete ze šroubů v černé a stříbrné barvě a to v různých délkách závitu.

Technické parametry:
Stoupání závitu: M14x1,25
Délka závitu: 28 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm nebo 45 mm
Dosedací plocha: kužel 60°
Barva: černá / stříbrná
Materiál: pevnostní ocel třídy 10,9

 

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.