Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Osobní odběry v období koronaviru

Naše prodejna je v tomto období z nařízení vlády ČR bohužel uzavřená. Abychom mohli opět nabízet alespoň osobní odběry zboží objednaného prostřednictvím našeho e-shopu, byli jsme nuceni na přechodnou dobu nastavit podmínky odběrů:

  • Osobní odběry jsou přechodně možné v pracovní dny v čase mezi 8:00 a 17:00.
     
  • Nepřijímáme hotovost, platba je možná předem (platební kartou online nebo bankovním převodem), případně při osobní odběru bezkontaktní platební kartou.
     
  • Vstup do prodejny je uzavřen. Po příchodu nás prosím kontaktujte telefonicky na infolince +420 222 519 645. Objednané zboží Vám předáme u vchodu.
     
  • Pokud budete mít zájem na místě k objednávce přidat další zboží, je to možné, ale je třeba personálu sdělit konkrétní objednací kód z našeho webu a mít chvilku strpení s přípravou.

Po odeslání objednávky se zvoleným způsobem dopravy „Osobní odběr“ budete telefonicky kontaktováni naší infolinkou a podmínky osobního odběru budou upřesněny.

Děkujeme za respektování těchto podmínek, které nám umožní pomalu se vracet k normálnímu provozu a zároveň neohrozí zdraví Vás ani našich zaměstnanců.

Děkujeme, že jste s námi i v tomto těžkém období a těšíme se, že Vás již brzy budeme moci opět přivítat uvnitř našeho showroomu!
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.