Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
Shop roku 2018

Velkoobchod

Máte zájem o produkty dovážené naší společností Escape6 s.r.o.? Hledáte silného a stabilního partnera pro dlouhodobou spolupráci na vysoké úrovni? Plánujete rozšířit své obchodní aktivity? Pak neváhejte a registrujte se na našem e-shopu jako velkoobchodní partner.

Věnujte prosím několik minut vyplnění registračního formuláře. Na základě úplných a pravdivých údajů Vám budeme moci připravit odpovídající velkoobchodní nabídku, která, jak pevně věříme, odstartuje úspěšnou spolupráci.

Registrační formulář je určen pro firmy a osoby podnikající v oboru autodoplňků, které mají zájem o velkoobchodní spolupráci s naší společností Escape6 s.r.o.. Po kontrole Vámi vyplněných údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat a dojednáme s Vámi konkrétní podmínky velkoobchodní spolupráce.

Registrační formulář pro velkoobchodní odběratele naleznete zde.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.