Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Velkoobchod

Máte zájem o produkty dovážené naší společností Escape6 s.r.o.? Plánujete rozšířit své obchodní aktivity? Pak neváhejte a registrujte se na našem e-shopu jako velkoobchodní partner.

Věnujte prosím několik minut vyplnění registračního formuláře. Na základě poskytnutých údajů Vám připravíme odpovídající velkoobchodní nabídku, která odstartuje naší úspěšnou spolupráci.

Registrační formulář je určen pro firmy a osoby podnikající v oboru autodílů, autodoplňků, autoopravárenství nebo detailingu, které mají zájem o velkoobchodní spolupráci s naší společností Escape6 s.r.o.. Po kontrole Vámi vyplněných údajů Vás budeme telefonicky kontaktovat a dojednáme s Vámi konkrétní podmínky velkoobchodní spolupráce.

Registrační formulář pro velkoobchodní odběratele naleznete zde.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.