Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Automotive Street Comfort pro Audi A3 (8P) bez el. tlumičů vč. Sportback, 2WD, s prům. tlum. 55mm, zatížení PN 1036-1105kg

Kompletní výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Street Comfort pro Audi A3 (8P) bez el. tlumičů, vč. Sportback, 2WD, s prům. tlum. 55mm, rok výroby 03/03-.

Je Vaše odpružení příliš tuhé pro každodenní jízdu? Kompletní podvozky KW Street Comfort jsou vyráběny a testovány tak, aby se soustředily výhradně na potěšení z jízdy. Jsou vhodné pro časté cestovatele či rodiny s dětmi, kteří chtějí zkombinovat decentní snížení vozu s komfortní jízdou.Celý popis

36 414 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 18010039
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Montáží sportovního podvozku KW Street Comfort získáte kromě možnosti individuálního nastavení výšky vozu také možnost nastavení tuhosti při roztažení tlumiče. Tato volba je možná v 16 krocích pomocí voliče na tlumiči. Můžete tak lehce přizpůsobit charakter podvozku se zaměřením na komfort a zážitek z jízdy. Tento podvozek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pomocí nerezové technologie "inox-line" která Vám zajistí dlouhou životnost.

Parametry:
Typ vozu: Audi A3 (8P) bez el. tlumičů vč. Sportback, 2WD, s prům. tlum. 55mm
Rok výroby: 03/03-
Výkon motoru: 75-110 kW
Maximální povolené zatížení přední/zadní nápravy: 1036-1105 kg/1005 kg
Homologovaný rozsah snížení přední/zadní nápravy: 20-40 mm/20-40 mm

Technické parametry:
2. Podvozek výškově stavitelný na obou nápravách. Vpředu se nastavení výšky provádí pomocí závitu na tlumiči. Vzadu se snížení provádí pomocí sportovní pružiny a snižovací misky.
37. U vozů s elektronicky ovládanými tlumiči je třeba se přesvědčit, že je toto ovládání odpojené. Konkrétní odpojovací sady jsou v nabídce KW. Pro bližší informace nás kontaktujte.
57. Pouze pro vozidla s průměrem svorky na předním tlumiči 55 mm.O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.Doporučené příslušenství

KW klíčenka
KW klíčenka
169,- Kč


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.