Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Výškově stavitelný podvozek KW Clubsport 3-cestný s třícestně nastavitelnou tuhostí pro Audi A3 sportback max zatížení PN do 1080 kg, do 1100 kg s průměrem př. tlumiče 55 mm, s víceprvkovou zad. nápravou

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Clubsport 3-cestný s třícestně nastavitelnou tuhostí v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Audi A3 sportback s motory 1.0 TFSI, 1.2 TFSI, 1.4 TFSI, 1.4 TSI, 1.5 TFSI, 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 2.0 45 TFSI, 2.0 TDI, 2.0 TFSI, 30 TDI, 30 TFSI, 35 TDI, 35 TFSI, 40 TFSI, S3 quattro a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) do 1080 kg, do 1100 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o na přední nápravě a na zadní nápravě a nastavení tuhosti ve směru roztažení v 16 krocích a ve směru stlačení v 6 krocích pro nízkofrekvenční kmity a 14 krocích pro vysokofrekvenční kmity.Celý popis

122 142
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 3978020N
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Základní vlastnosti 3-cestných podvozků KW Clubsport:

 • plynule nastavitelná výška
 • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru roztažení v 16 krocích
 • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru stlačení v 6 krocích pro nízkofrekvenční kmity
 • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru stlačení v 14 krocích pro vysokofrekvenční kmity
 • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
 • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
 • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
 • externí nádobka pro navýšení objemu oleje a jeho efektivnější chlazení (u vybraných aplikací)
 • dle aplikace dodáváno včetně unibalového horního uložení
 • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
 • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Sportovní výškově stavitelný 3-cestný podvozek KW Automotive Clubsport kombinuje špičkovou závodní technologii s bezúdržbovými komponenty KW Automotive. Díky tomu je možné využít naplno potenciál vašeho vozu, zejména během track days, klubovém okruhovém ježdění, při výuce sportovní jízdy apod.

Podvozky KW Clubsport jsou sice vyvíjeny s možností použití na běžných silnicích, nicméně předpokládá se, že většinu času budou jimi vybavené vozy trávit na závodní dráze. Jejich výchozí nastavení upřednostňuje špičkové jízdní vlastnosti a ovladatelnost vozu na dráze, zejména v kombinaci s UHP nebo DOT-R pneumatikami, před komfortem pro každodenní provoz.

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale procházejí také náročným testováním na světoznámem okruhu Nürburgring Nordschleife. To vše s cílem nabídnout špičkový produkt automobilovým nadšencům po celém světě. S podvozkem KW Automotive si budete moci vychutnat svůj vůz ve zcela nové podobě. Díky tomu lze například zvýšit tuhost při stlačení pro zvýšení přilnavosti pneumatik, aniž by tak bylo negativně ovlivněno nastavení roztažení tlumiče související a spolupracující s pružinami.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Automotive Clubsport 3-cestný

Oddělené nastavení tuhosti roztažení i stlačení tlumiče

KW Automotive nastavení tuhosti roztaženíKW Automotive nastavení tuhosti stlačení

Podvozky KW Automotive v 3-cestném provedení Clubsport umožňují nastavení tuhosti tlumičů ve směru jejich roztažení (tzv. odskoku) a to v 16 krocích pomocí otočného voliče nebo inbusového voliče na tlumiči (zpravidla na zadním tlumiči) a dále nastavení tuhosti stlačení tlumiče (komprese) v 6 krocích pro nízkofrekvenční kmity pomocí otočného voliče vespod tlumiče případně v obalu tlumiče a ve 14 krocích pro vysokofrekvenční kmity. Díky tomu lze nezávisle na sobě nastavit charakteristiku podvozku v jednotlivých směrech pohybu pístnice. Patentovaná technologie TVR-A (pro roztažení) a TVCLH-A (pro stlačení) umožňuje oddělit proudění oleje při nízkorychlostním pohybu pístnice a vysokorychlostním pohybu pístnice tlumiče.

Nastavení tuhosti sportovního podvozku KW Automotive Clubsport

Graf nastavení tuhosti podvozku KW Clubsport

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

O společnosti KW Automotive

Společnost KW Automotive byla založena roku 1995, kdy začínala jako firma se třemi zaměstnanci na ploše 1600 čtverečních stop. Dnes patří KW Automotive mezi světovou špičku v produkci podvozkových komponentů s přibližně 200 zaměstnanci na ploše přes 247500 čtverečních stop. KW Automotive je synonymem pro špičkové prémiové produkty na poli sportovních podvozků nejen pro silniční použití. Závodní program KW Competition produkuje závodní podvozky používané závodními týmy po celém světě napříč jednotlivými závodními disciplínami.

Parametry a specifikace

Materiál
nerezová ocel
Značka vozu
Audi
Model
A3 sportback
Typ vozu
8VA, 8VF
Rok výroby
05/2012-, 05/2013-, 09/2012-
Motorizace
1.0 TFSI, 1.2 TFSI, 1.4 TFSI, 1.4 TSI, 1.5 TFSI, 1.6 TDI, 1.8 TFSI, 2.0 45 TFSI, 2.0 TDI, 2.0 TFSI, 30 TDI, 30 TFSI, 35 TDI, 35 TFSI, 40 TFSI, S3 quattro
Obsah motoru
1197, 1395, 1495, 1498, 1598, 1798, 1968, 1984, 999
Palivo
Benzin, Diesel
Provedení
Clubsport 3-cestný
Výkon
77-228 kW
Karoserie
hatchback
Důležitá poznámka
s průměrem př. tlumiče 55 mm, s víceprvkovou zad. nápravou
Balení
Set FA coilover struts incl. top mounts, RA springs with height adjustment + dampers, Set FA coilover struts, RA springs with height adjustment + dampers
Nastavení přední nápravy
Závit
Nastavení zadní nápravy
Závit
Pohon
AWD, FWD
Průměr přední nápravy
55 mm
Průměr uchycení předního tlumiče
55 mm
Stavitelná tuhost
Ano (rebound + compression)
Zatížení přední nápravy
do 1080 kg, do 1100 kg
Zatížení zadní nápravy
do 1080 kg, do 990 kg
Technická poznámka
2=Nastavení výšky přední a zadní nápravy (závitová pouzdra vzpěr přední nápravy, nastavitelné pružiny + tlumiče zadní nápravy).
Technická poznámka
37=U vozů s elektronickými tlumiči se ujistěte, že jsou deaktivovány. Od společnosti KW jsou k dispozici specifické deaktivační sady elektronických tlumičů. Zkontrolujte prosím náš seznam příslušenství.
Technická poznámka
57=Pouze pro vozy s uchycením předního tlumiče 55 mm.
Technická poznámka
67=Tlumiče jsou jednoduše nastavitelné pomocí otočného voliče. Odskok je nastavitelný pouze v případě, že je přístupná horní část pístnice. To závisí na konstrukci vozidla.
Technická poznámka
97=Clubsport coilover with top mount: only with front axle top mount available

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.