Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Výškově stavitelný podvozek KW DDC - ECU s elektronicky nastavitelnou tuhostí pro Porsche Cayenne max zatížení PN do 1490 kg bez PASM

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive DDC - ECU s elektronicky nastavitelnou tuhostí z pozice řidiče v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Porsche Cayenne s motory 3.0 Diesel, 3.0 S, 3.6, 3.6 S, 4.2 S Diesel, 4.8 S a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) do 1490 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o 35-70 mm na přední nápravě a 35-70 mm na zadní nápravě. Tuhost je ovládána tlačítkem KW nebo mobilní aplikací (s modulem DDC WLAN).Celý popis

119 946
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 39071003
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Základní vlastnosti podvozků KW Varianta DDC:

  • plynule nastavitelná výška
  • tuhost tlumičů nastavitelná v několika režimech elektronicky z pozice řidiče
  • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
  • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
  • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
  • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
  • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Dnes je stále více vozů továrně vybaveno elektronicky nastavitelnými tlumiči s možností volby jízdních režimů z pozice řidiče. Před příchodem podvozků KW DDC bylo vždy nutné dělat kompromis mezi denní použitelností a individualizací nastavení podvozku. V mnoha případech bylo výsledkem demontování elektronicky nastavitelných tlumičů. S podvozkem KW DDC již tyto kompromisy dělat nemusíte. Můžete i nadále využívat možnost elektronicky měnit tuhostní nastavení (často za vysoký příplatek u výrobce vozu) a přitom mít svobodu v nastavení světlé výšky vozu.

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale procházejí také náročným testováním na světoznámem okruhu Nürburgring Nordschleife. To vše s cílem nabídnout špičkový produkt automobilovým nadšencům po celém světě. S podvozkem KW Automotive si budete moci vychutnat svůj vůz ve zcela nové podobě. Díky tomu lze například zvýšit tuhost při stlačení pro zvýšení přilnavosti pneumatik, aniž by tak bylo negativně ovlivněno nastavení roztažení tlumiče související a spolupracující s pružinami.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově nastavitelný podvozek KW DDC s elektronickými tlumiči

Elektronicky ovládané nastavení tuhosti z pozice řidiče

Podvozky KW Automotive v provedení DDC jsou součástí programu KW iSuspension - inteligentní řešení podvozku. Kombinují výhody sportovního podvozku s nastavitelnou výškou pro zlepšení dynamických vlastností vozu spolu s možnostmi adaptivního podvozku s měnitelnými režimy. Existují dvě verze podvozku KW Automotive DDC:

  • DDC Plug & Play - tento podvozek se napojuje na originální ovládání ve voze a jednotlivé režimy se mění stejně jako u originálního podvozku

Varianty OEM ovládání podvozku KW DDC

  • DDC ECU - tato verze obsahuje vlastní jednotku s tlačítkem KW, kterým se mění jednotlivé jízdní režimy. Další možností ovládání je aplikace pro smartphone. Tento typ podvozku je určen pro vozy, které nejsou továrně vybaveny elektronickými tlumiči.


Jízdní režimy měnitelné originálním tlačítkem, které je součástí podvozku KW DDC ECU:

Jízdní režimy měnitelné a nastavitelné pomocí mobilní aplikace dostupné pro podvozek KW DDC ECU:

Pokud podvozek KW DDC ECU doplníte modulem DDC WLAN, je možné podvozek nejen ovládat pomocí mobilní aplikace, ale také zcela individuálně měnit nastavení pro jednotlivé režimy. Aplikace je kompatibilní s mobilními telefony s operačním systémem Apple iOS nebo Android. Nastavit lze tři různé režimy: Comfort, Sport nebo Sport+.

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

O společnosti KW Automotive

Společnost KW Automotive byla založena roku 1995, kdy začínala jako firma se třemi zaměstnanci na ploše 1600 čtverečních stop. Dnes patří KW Automotive mezi světovou špičku v produkci podvozkových komponentů s přibližně 200 zaměstnanci na ploše přes 247500 čtverečních stop. KW Automotive je synonymem pro špičkové prémiové produkty na poli sportovních podvozků nejen pro silniční použití. Závodní program KW Competition produkuje závodní podvozky používané závodními týmy po celém světě napříč jednotlivými závodními disciplínami.

Parametry a specifikace

Materiál
nerezová ocel
Značka vozu
Porsche
Model
Cayenne
Typ vozu
92A
Rok výroby
05/2010-, 06/2010-
Motorizace
3.0 Diesel, 3.0 S, 3.6, 3.6 S, 4.2 S Diesel, 4.8 S
Obsah motoru
2967, 2995, 3598, 3604, 4134, 4806
Palivo
Benzin, Diesel
Provedení
DDC - ECU
Výkon
155-313 kW
Karoserie
SUV, Uzavřený terénní vůz
Důležitá poznámka
bez PASM
Balení
Set FA + RA coilover struts
Nastavení přední nápravy
Závit
Nastavení zadní nápravy
Závit
Pohon
AWD
Snížení přední nápravy
35-70 mm
Snížení zadní nápravy
35-70 mm
Stavitelná tuhost
Ano (rebound + compression)
Zatížení přední nápravy
do 1490 kg
Zatížení zadní nápravy
do 1700 kg
Technická poznámka
1=Nastavení výšky na přední a zadní nápravě (pohybem sedla pružiny po závitu).
Technická poznámka
54=Pouze pro vozy bez vzduchového podvozku.
Technická poznámka
62=Není určeno pro vozy s elektronickými tlumiči.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.