Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Výškově stavitelný podvozek KW V1 pro Audi RS4 (B8) Kombi, s poh. Quattro, r.v. od 09/12, se zatížením PN do 1210kg, s el. řízenými tlum.

Kompletní výškově stavitelný podvozek KW Varianta 1 "inox-line" pro Audi RS4 (B8) Kombi s pohonem Quattro s elektronicky řízenými tlumiči, rok výroby od 09/12, zatížení přední/zadní nápravy: do 1210kg/do 1210kg

Montáží sportovního podvozku KW Varianta 1 získáte kromě možnosti individuálního nastavení výšky i perfektních jízdní vlastnosti a ovladatelnost vozu.Celý popis

46 948 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 1021000R
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Kompletní výškově stavitelný podvozek KW Varianta 1 "inox-line" pro Audi RS4 (B8) Kombi

Typ vozu: Audi RS4 (B8) Kombi
Rok výroby: od 09/12
Výkon motoru: 331 kW
Maximální povolené zatížení přední / zadní nápravy: do 1210kg / do 1210kg
Homologovaný rozsah snížení přední / zadní nápravy: 15-30 mm / 10-25 mm mm

Technické poznámky:
Podvozek výškově stavitelný na obou nápravách. Vpředu se nastavení výšky provádí pomocí závitu na tlumiči. Vzadu se snížení provádí pomocí sportovní pružiny a snižovací misky.
Elektronické ovládání tlumičů musí být deaktivováno. Sada pro deaktivaci je součástí balení.

O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem podvozkových komponentů KW v ČR.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.