Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Výškově stavitelný podvozek KW Varianta 1 pro Škoda Octavia III max zatížení PN do 925 kg s průměrem př. tlumiče 50 mm, s víceprvkovou zad. nápravou, pro vozy s DCC

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 1 v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Škoda Octavia III s motory 1.0 TSI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.5 TSI, 1.6, 2.0 TDI, 2.0 TSI a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) do 925 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o 35-65 mm na přední nápravě a 35-65 mm na zadní nápravě.Celý popis

38 133 Kč
36 989
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 102800AA
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Základní vlastnosti podvozků KW Varianta 1:

  • plynule nastavitelná výška
  • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
  • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
  • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
  • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
  • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Sportovní výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 1 "Inox-line" je ideální entry-level volbou pro začínající nebo méně náročné úpravce. Podvozek využívá fixní nastavení tuhosti přizpůsobené konkrétnímu typu vozu v kombinaci s plynule nastavitelnou výškou. Výsledkem je optimální poměr mezi sportovnějším pocitem z jizdy a každodenní praktičností. I při plném naložení vozu si tlumiče zachovávají plnou funkčnost a sportovní charakteristiku.

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale procházejí také náročným testováním na světoznámem okruhu Nürburgring Nordschleife. To vše s cílem nabídnout špičkový produkt automobilovým nadšencům po celém světě. S podvozkem KW Automotive si budete moci vychutnat svůj vůz ve zcela nové podobě.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 1

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

O společnosti KW Automotive

Společnost KW Automotive byla založena roku 1995, kdy začínala jako firma se třemi zaměstnanci na ploše 1600 čtverečních stop. Dnes patří KW Automotive mezi světovou špičku v produkci podvozkových komponentů s přibližně 200 zaměstnanci na ploše přes 247500 čtverečních stop. KW Automotive je synonymem pro špičkové prémiové produkty na poli sportovních podvozků nejen pro silniční použití. Závodní program KW Competition produkuje závodní podvozky používané závodními týmy po celém světě napříč jednotlivými závodními disciplínami.

Parametry a specifikace

Materiál
nerezová ocel
Značka vozu
Škoda
Model
Octavia III
Typ vozu
5E3, NL3, NR3
Rok výroby
02/2013-, 11/2012-
Motorizace
1.0 TSI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.5 TSI, 1.6, 2.0 TDI, 2.0 TSI
Obsah motoru
1197, 1395, 1495, 1498, 1598, 1968, 1984, 999
Palivo
Benzin, Diesel
Provedení
Varianta 1
Výkon
63-140 kW
Karoserie
hatchback
Důležitá poznámka
pro vozy s DCC, s průměrem př. tlumiče 50 mm, s víceprvkovou zad. nápravou
Balení
Set FA coilover struts, RA springs with height adjustment + dampers, Set FA coilover struts, RA springs with height adjustment + dampers incl. cancellation kit f. electr. damper control
Nastavení přední nápravy
Závit
Nastavení zadní nápravy
Závit
Pohon
FWD
Průměr přední nápravy
50 mm
Průměr uchycení předního tlumiče
50 mm
Snížení přední nápravy
35-65 mm
Snížení zadní nápravy
35-65 mm
Stavitelná tuhost
Ne, Ne
Zatížení přední nápravy
do 925 kg
Zatížení zadní nápravy
do 1050 kg
Technická poznámka
2=Nastavení výšky přední a zadní nápravy (závitová pouzdra vzpěr přední nápravy, nastavitelné pružiny + tlumiče zadní nápravy).
Technická poznámka
58=Pouze pro vozy s uchycením předního tlumiče 50 mm.
Technická poznámka
88=Elektronické ovládání tlumičů musí být deaktivováno. Deaktivační sada je součástí balení.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.