Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Výškově stavitelný podvozek KW Varianta 2 s nastavitelnou tuhostí pro Škoda Octavia III Combi max zatížení PN do 925 kg For cars with a strut clamp diameter of 50mm on the front axle, s víceprvkovou zad. nápravou, pro vozy s DCC

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 2 s nastavitelnou tuhostí odskoku v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Škoda Octavia III Combi s motory 1.0 TSI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.5 TSI, 1.6, 1.8 TSI, 2.0 TDI, 2.0 TSI a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) do 925 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o 35-65 mm na přední nápravě a 35-65 mm na zadní nápravě a nastavení tuhosti ve směru roztažení v 16 krocích.Celý popis

46 095 Kč
44 712
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 152800AA
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Základní vlastnosti podvozků KW Varianta 2:

  • plynule nastavitelná výška
  • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru roztažení v 16 krocích
  • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
  • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
  • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
  • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
  • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Sportovní výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 2 "Inox-line" je určen sportovně založeným řidičům, kteří chtějí mít možnost nastavení podvozku přizpůsobit stylu jízdy, povrchu silnice apod. Individuálně nastavitelná tuhost roztažení tlumiče umožňuje dosáhnout lepšího kontaktu se silnicí a zvýšit stabilitu při rychlých průjezdech zatáčkami. Naopak při použití na méně kvalitních vozovkách je možné upravit nastavení směrem ke komfortnějšímu (s ohledem na zachování sportovní charakteristiky podvozku).

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale procházejí také náročným testováním na světoznámem okruhu Nürburgring Nordschleife. To vše s cílem nabídnout špičkový produkt automobilovým nadšencům po celém světě. S podvozkem KW Automotive si budete moci vychutnat svůj vůz ve zcela nové podobě.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 2

Nastavení tuhosti roztažení tlumiče

KW Automotive nastavení tuhosti roztažení

Podvozky KW Automotive v provedení Varianta 2 umožňují nastavení tuhosti tlumičů ve směru jejich roztažení (tzv. odskoku) a to v 16 krocích pomocí otočného voliče nebo inbusového voliče na tlumiči. Tímto nastavením můžete upravit chování podvozku se zaměřením buď na maximální přilnavost při rychlých průjezdech zatáčkami nebo na zachování maximální míry komfortu pro každodenní provoz. Patentovaná technologie TVR-A umožňuje oddělit proudění oleje při nízkorychlostním pohybu pístnice a vysokorychlostním pohybu pístnice tlumiče.

Nastavení tuhosti sportovního podvozku KW Automotive Varianta 2

Graf nastavení tuhosti podvozku KW Varianta 2

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

O společnosti KW Automotive

Společnost KW Automotive byla založena roku 1995, kdy začínala jako firma se třemi zaměstnanci na ploše 1600 čtverečních stop. Dnes patří KW Automotive mezi světovou špičku v produkci podvozkových komponentů s přibližně 200 zaměstnanci na ploše přes 247500 čtverečních stop. KW Automotive je synonymem pro špičkové prémiové produkty na poli sportovních podvozků nejen pro silniční použití. Závodní program KW Competition produkuje závodní podvozky používané závodními týmy po celém světě napříč jednotlivými závodními disciplínami.

Parametry a specifikace

Značka vozu
Škoda
Model
Octavia III Combi
Typ vozu
5E5
Rok výroby
11/2012-
Motorizace
1.0 TSI, 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.5 TSI, 1.6, 1.8 TSI, 2.0 TDI, 2.0 TSI
Obsah motoru
1197, 1395, 1498, 1598, 1798, 1968, 1984, 999
Palivo
Benzin, Diesel
Provedení
Varianta 2
Výkon
63-140 kW
Karoserie
Kombi
Důležitá poznámka
For cars with a strut clamp diameter of 50mm on the front axle, pro vozy s DCC, s víceprvkovou zad. nápravou
Balení
Set FA coilover struts, RA springs with height adjustment + dampers
Nastavení přední nápravy
Závit
Nastavení zadní nápravy
Závit
Pohon
Náhon předních kol
Průměr přední nápravy
50 mm
Snížení přední nápravy
35-65 mm
Snížení zadní nápravy
35-65 mm
Stavitelná tuhost
Ano
Zatížení přední nápravy
do 925 kg
Zatížení zadní nápravy
do 1050 kg
Technická poznámka
2=Height adjustable front and rear axles (front axle threaded strut housings, rear axle adjustable springs + dampers)
Technická poznámka
58=Only for cars with a clamp diameter of 50mm on the front axle
Technická poznámka
67=Dampers are adjusted by easily operating adjustment wheels. Rebound is only adjustable if the top of the piston rod is accessible. This will depend on the vehicle construction.
Technická poznámka
88=Electronic damping control has to be deactivated. Deactivation kit is included in the delivery.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.