Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Výškově stavitelný podvozek KW Varianta 3 s obousměrně nastavitelnou tuhostí pro Volkswagen Golf VII variant max zatížení PN 966 - 1090 kg For cars with a strut clamp diameter of 50mm on the front axle, s víceprvkovou zad. nápravou, bez DCC

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 3 s nastavitelnou tuhostí v obou směrech v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Volkswagen Golf VII variant s motory 1.6, 1.6 TDI, 1.8 TSI, 2.0 TDI, 2.5 a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) 966 - 1090 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o 35-65 mm na přední nápravě a 35-65 mm na zadní nápravě a nastavení tuhosti ve směru roztažení v 16 krocích a ve směru stlačení ve 12 krocích.Celý popis

52 135
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 3528000Z
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Základní vlastnosti podvozků KW Varianta 3:

  • plynule nastavitelná výška
  • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru roztažení v 16 krocích
  • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru stlačení ve 12 krocích
  • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
  • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
  • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
  • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
  • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Sportovní výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 3 "Inox-line" přináší špičkovou technologii závodních podvozků na běžné silnice. Díky oddělenému nastavení tuhosti tlumiče ve směru stlačení a roztažení je možné individuálně nastavit podvozek přesně dle vašich potřeb, případně na základě úprav provedených na vozidle (snížená hmotnost, vyztužení karoserie a podvozku apod.).

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale procházejí také náročným testováním na světoznámem okruhu Nürburgring Nordschleife. To vše s cílem nabídnout špičkový produkt automobilovým nadšencům po celém světě. S podvozkem KW Automotive si budete moci vychutnat svůj vůz ve zcela nové podobě. Díky tomu lze například zvýšit tuhost při stlačení pro zvýšení přilnavosti pneumatik, aniž by tak bylo negativně ovlivněno nastavení roztažení tlumiče související a spolupracující s pružinami.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 3

Oddělené nastavení tuhosti roztažení i stlačení tlumiče

KW Automotive nastavení tuhosti roztaženíKW Automotive nastavení tuhosti stlačení

Podvozky KW Automotive v provedení Varianta 3 umožňují nastavení tuhosti tlumičů ve směru jejich roztažení (tzv. odskoku) a to v 16 krocích pomocí otočného voliče nebo inbusového voliče na tlumiči (zpravidla na zadním tlumiči) a dále nastavení tuhosti stlačení tlumiče (komprese) ve 12 krocích pomocí otočného voliče vespod tlumiče případně v obalu tlumiče. Díky tomu lze nezávisle na sobě nastavit charakteristiku podvozku v jednotlivých směrech pohybu pístnice. Patentovaná technologie TVR-A (pro roztažení) a TVC-A (pro stlačení) umožňuje oddělit proudění oleje při nízkorychlostním pohybu pístnice a vysokorychlostním pohybu pístnice tlumiče.

Nastavení tuhosti sportovního podvozku KW Automotive Varianta 3

Graf nastavení tuhosti podvozku KW Varianta 3

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

O společnosti KW Automotive

Společnost KW Automotive byla založena roku 1995, kdy začínala jako firma se třemi zaměstnanci na ploše 1600 čtverečních stop. Dnes patří KW Automotive mezi světovou špičku v produkci podvozkových komponentů s přibližně 200 zaměstnanci na ploše přes 247500 čtverečních stop. KW Automotive je synonymem pro špičkové prémiové produkty na poli sportovních podvozků nejen pro silniční použití. Závodní program KW Competition produkuje závodní podvozky používané závodními týmy po celém světě napříč jednotlivými závodními disciplínami.

Parametry a specifikace

Značka vozu
Volkswagen
Model
Golf VII variant
Typ vozu
BA5, BV5
Rok výroby
04/2013-
Motorizace
1.6, 1.6 TDI, 1.8 TSI, 2.0 TDI, 2.5
Obsah motoru
1598, 1798, 1968, 2480
Palivo
Benzin, Diesel
Provedení
Varianta 3
Výkon
66-125 kW
Karoserie
Kombi
Důležitá poznámka
bez DCC, For cars with a strut clamp diameter of 50mm on the front axle, s víceprvkovou zad. nápravou
Balení
Set FA coilover struts, RA springs with height adjustment + dampers
Nastavení přední nápravy
Závit
Nastavení zadní nápravy
Závit
Pohon
Náhon předních kol
Průměr přední nápravy
50 mm
Snížení přední nápravy
35-65 mm
Snížení zadní nápravy
35-65 mm
Stavitelná tuhost
Ano (rebound + compression)
Zatížení přední nápravy
966 - 1090 kg
Zatížení zadní nápravy
do 1050 kg
Technická poznámka
2=Height adjustable front and rear axles (front axle threaded strut housings, rear axle adjustable springs + dampers)
Technická poznámka
37=For cars which have electronic dampers, make sure they are shut down. Specific electronical damper shut-downs are available from KW. Please check our accessories list
Technická poznámka
58=Only for cars with a clamp diameter of 50mm on the front axle
Technická poznámka
67=Dampers are adjusted by easily operating adjustment wheels. Rebound is only adjustable if the top of the piston rod is accessible. This will depend on the vehicle construction.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.