Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Výškově stavitelný podvozek ST Suspensions pro VW Passat W8 (3BS) Sedan, Variant, zatížení PN 1350kg

Výškově stavitelný podvozek ST Suspensions pro VW Passat W8 (3BS) Sedan, Variant r.v. 09/01- se zatížením přední/zadní nápravy 1350 kg/1300 kg a snížením přední/zadní nápravy 20-55 mm/25-55 mm.

Potřebujete snížit výšku Vašeho vozu? Výškově stavitelné podvozky ST Suspensions umožňují individuální nastavení výšky od střední až po extrémní!

Výškově stavitelný podvozek ST Suspensions je dokonale sladěným setem sportovních tlumičů a sportovích pružin. Výměnou sériově montovaného podvozku za výškově stavitelný podvozek ST Suspensions dosáhnete sportovního charakteru vozu, zlepšíte jeho ovladatelnost a projíždění zatáček se pro Vás stane zábavou.Celý popis

23 887 Kč
Cena je včetně DPH
Doba dodání: Momentálně nedostupné
Značka: ST Suspensions
Kód: 13210026
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Výškově stavitelný podvozek ST Suspensions pro VW Passat W8 (3BS) Sedan, Variant r.v. 09/01- se zatížením přední/zadní nápravy 1350 kg/1300 kg a snížením přední/zadní nápravy 20-55 mm/25-55 mm.Potřebujete snížit výšku Vašeho vozu? Výškově stavitelné podvozky ST Suspensions umožňují individuální nastavení výšky od střední až po extrémní! Tyto podvozky Vám zajistí fantastickou jízdní dynamiku, jsou odolné vůči korozi díky pozinkování s dodatečnou povrchovou úpravou a vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů pro maximální životnost.

Parametry:
Typ vozu: VW Passat W8 (3BS) Sedan, Variant
Rok výroby: 09/01-
Snížení přední/zadní nápravy: 20-55 mm/25-55 mm
Maximální povolené zatížení (údaj uvedený ve velkém TP) přední/zadní nápravy: 1350 kg/1300 kg

Technické poznámky:
11. Nelze použít u vozů s elektronickým nastavením výšky.ST Suspensions je nová obchodní značka německého výrobce KW automotive, který má dlouholetou tradici a je známý svými kvalitními podvozkovými komponenty. V nabídce ST Suspensions nyní naleznete široký ucelený sortiment sportovních podvozkových komponentů, jako jsou: sportovní pružiny, pevné kompletní podvozky, výškově stavitelné podvozky, podložky pro zvýšení a rozšíření a sportovní stabilizátory.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem podvozkových komponentů ST Suspensions do ČR.


Doporučené příslušenstvíAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.