Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Výškově stavitelný pružinový kit KW Automotive pro Audi RS5 (B8, B81) bez el. tlumičů, Cabrio 4WD, r.v. 04/10-, zatížení PN do 1320kg

Výškově stavitelný pružinový kit KW Automotive pro vůz Audi RS5 (B8, B81) bez el. tlumičů, Cabrio 4WD, rok výroby 04/10-, maximální zatížení přední/zadní nápravy 1320 kg/ 1425 kg, snížení přední/zadní nápravy 0-25 mm/ 0-25 mm, výkon motoru 331 kW.

Výškově stavitelné pružinové sady jsou alternativou k běžným pružinám. Jsou vhodné pro řidiče, kteří chtějí snížit výšku svého vozu, dodat mu sportovní vzhled a zlepšit dynamiku jízdy. Při použití běžných pružin se musíte rozhodnout zda-li vůz snížit a o kolik hned na začátku, ale ne s výškově nastavitelným pružinovým kitem KW Automotive. V případě stavitelného pružinového kitu si totiž sami určujete o kolik chcete vůz snížit v rámci výrobcem určeného rozsahu.Celý popis

17 818
Cena je včetně DPH
Značka: KW
Kód: 25310078
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
Výškově stavitelné pružinové sady jsou alternativou k běžným pružinám. Jsou vhodné pro řidiče, kteří chtějí snížit výšku svého vozu, dodat mu sportovní vzhled a zlepšit dynamiku jízdy. Při použití běžných pružin se musíte rozhodnout zda-li vůz snížit a o kolik hned na začátku, ale ne s výškově nastavitelným pružinovým kitem KW Automotive. V případě stavitelného pružinového kitu si totiž sami určujete o kolik chcete vůz snížit v rámci výrobcem určeného rozsahu.

Nastavitelné pružinové kity KW umožňují měnit světlou výšku vozu v rozmezí udaném výrobcem pro konkrétní vůz. Sestávají se ze sady sportovních pružin s progresivní charakteristikou pružení a pružinového uložení se závitem a maticí, která umožňuje plynulé nastavení světlé výšky vozu. Tyto kity se používají ve spolupráci s originálními tlumiči a to včetně tlumičů elektronicky nastavitelných. Jejich použitím tedy získáte sportovněji naladěný podvozek s možností změny výšky vozu, ale přitom nepřijdete o možnost elektronického nastavení charakteru podvozku.

Základní vlastnosti:
- možnost individuálního nastavení výšky v kombinaci s originálními tlumiči (včetně elektronických DDC)
- u elektronických tlumičů zůstává zcela zachována možnost volby jízdních režimů
- pružinové kity jsou vyvíjeny pro použití na konkrétních vozech
- zajišťují lepší jízdní vlastnosti vozu
- díky nižší světlé výšce zlepšují vzhled vozu a podtrhují jeho sportovní vzhled

Parametry:
Typ vozu: Audi RS5 (B8, B81) bez el. tlumičů, Cabrio 4WD
Rok výroby: 04/10-
Výkon motoru: 331 kW
Maximální povolené zatížení přední / zadní nápravy: 1320 kg/ 1425 kg
Homologovaný rozsah snížení přední / zadní nápravy: 0-25 mm/ 0-25 mm

Technické poznámky:
62. Pro vozy bez elektronických tlumičů.
91. Výška plynule nastavitelná na obou nápravách.O výrobci:
Společnost KW Automotive GmbH je ztělesněním špičkových podvozkových produktů pro tuningové i závodní vozy po celém světě. Společnost KW byla založena v roce 1995 a k dnešnímu dni zaměstnává přes 200 lidí a celková plocha výrobních a skladovacích prostor čítá více než 23.000 m2 plochy.

Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním distributorem podvozkových komponentů KW v ČR.


Doporučené příslušenství

KW klíčenka
KW klíčenka
163,- Kč


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.