Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Zesilovač Hertz DPower 4

Zesilovač Hertz DPower 4Celý popis

4 490
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: DPOWER 4
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Zesilovač Hertz DPower 4

Čtyřkanálové zesilovače Hertz DPower4 jsou vynikající pro upgrade systémů OEM a jsou velmi kompaktní, aby zajistily snadné instalace ve stále užších prostorech moderních vozidel. Efektivní obvod třídy D poskytuje 600 W maximálního výkonu v kompaktní velikosti, což je základní požadavek pro integraci ve vozidle. Dvojitý "Speaker & RCA Inputs" umožňuje DPower4 připojit se k jakémukoliv zdroji, ať už je to OEM nebo aftermarket. Pro vynikající integraci s OEM systémy je DPower4 vybaven inteligentním automatickým zapínáním a vypínáním podle továrního autorádia.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.