Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Zesilovač Hertz H 604

Zesilovač Hertz H 604Celý popis

5 790 Kč
4 632
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: H 604
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Zesilovač Hertz H 604

Hertz HPower je určen pro nadšence, kteří mají rádi zvuk s vysokým výkonem třídy AB, 2 ohmy stabilní, s nadměrným napájením. Propracovaný design s exkluzivní kovově šedo-modrou povrchovou úpravou je plusem pro každou elegantní instalaci. Diferenciální vstupní obvody zvyšují odmítnutí elektromagnetických rušení a Bass Boost (45 Hz) nastavitelný na 0 / +6 / +12 dB, což zlepšuje dopad na nízké frekvence. Provozní režim mono umožňuje vytvořit tříkanálový sub + přední systém nebo výkonný dvoukanálový systém. Vestavěné 12 dB / Oct crossover filtry obsahují Lo-Pass a Hi-Pass (od 50 do 500 Hz) pro nastavení široké škály systémových řešení. Díky funkci ART (Automatické dálkové zapnutí / vypnutí) se H 604 zapíná / vypíná pomocí zdroje, prostřednictvím vstupů na vysoké úrovni.

Hlavní vlastnosti zesilovače Hertz H 604

  • Zesilovač třídy AB s vysokým výkonem, stabilní 2 ohmy
  • Propracovaný design s exkluzivní kovově šedou barvou
  • Diferenciální vstupní obvody pro zvýšené odmítnutí elektromagnetického rušení
  • Bass Boost (45 Hz) nastavitelný na 0 / +6 / +12 dB, pro větší dopad na nízké frekvence
  • ART (Automatické dálkové zapnutí / vypnutí) se zapíná / vypíná řízené zdrojem, prostřednictvím vstupů vysoké úrovně
  • Mono provozní režim pro vytvoření tříkanálového systému sub + front nebo výkonného dvoukanálového systému
  • Crossover filtry 12 dB / Oct., integrovaný Lo-Pass a Hi-Pass (od 50 do 500 Hz), pro nastavení široké škály systémových řešení
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.