Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Zesilovač Hertz HCP 1DK

Zesilovač Hertz HCP 1DKCelý popis

9 990
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: HCP 1DK
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Zesilovač Hertz HCP 1DK

HCP 1DK je mono zesilovač třídy D v kompaktním provedení. Všechny zesilovače Hertz Compact Power jsou sestaveny z vysoce kvalitních vnitřních komponentů. Systém rozptýlení je optimalizován tak, že teplo je přenášeno do chladiče a poté rozptýleno po stranách zesilovače. HCP 1D byl navržen pro využítí ve více konfiguracích. S použitím dálkového ovladače HRC (Hertz Remote Control), lze hlasitost subwooferu dálkově ovládat s extrémní přesností.

Hlavní vlastnosti zesilovače Hertz HCP 1DK

  • Kompaktní konstrukce z extrudovaného hliníkového chladiče s horní stranou zajišťující účinný přenos tepla
  • Vstupy Speaker-In (pro jednotky s OEM rádiem) a vstupy RCA-In (pro jednotky Aftermarket autorádia)
  • Volitelná funkce ART™, automatické dálkové zapnutí / vypnutí, automaticky zapíná a vypíná zesilovač, když se zapne a vypne rádio OEM (lze zapnout / vypnout, pouze se vstupy reproduktoru)
  • Nastavitelné zvýšení basů (50 Hz) s kontinuitou mezi 0 dB a 6 dB
  • Crossover-filtry s plným rozsahem a Low-Pass s 24 dB / Oct. sklon a variabilní kmitočet (50 - 250 Hz), oba volitelné
  • Subsonic filtr (24 dB - 25 Hz), odstraňuje velmi nízké podzvukové frekvence z hudebního signálu, aby nedošlo k poškození subwooferu
  • Plynule nastavitelná regulace Phase (0 až 180°)
  • Volitelné dálkové ovládání (HRC), které poskytuje možnost nastavení úrovně hlasitosti subwooferu z řídicího panelu
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.