Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Zesilovač Hertz HCP 2

Zesilovač Hertz HCP 2Celý popis

3 790 Kč
3 032
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: HCP 2
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Zesilovač Hertz HCP 2

Hertz HCP 2 je stereo 400 W zesilovač, navržený tak, aby rozšiřoval nebo upravoval s maximální jednoduchostí tovární systém. Všechny zesilovače Hertz Compact Power jsou sestaveny z vysoce kvalitních komponentů. Systém rozptýlení je optimalizován tak, že teplo je přenášeno do chladiče a poté rozptýleno po stranách zesilovače. Obsahuje filtry Bass Boost (0 ÷ 12 dB) pro zvýraznění nízkých frekvencí.

Zesilovač Hertz HCP 2 využívá těchto technologií

  • Extrudovaný hliníkový chladič poskytuje vysokou účinnost tepelného výkonu - použití horní strany chladiče k účinnému rozptýlení tepla generovaného elektronickými součástmi. Vnitřní teplota zůstává konstantní na všech úrovních výkon.
  • Velké množství filtrů pro dosažení maximální všestrannosti: Low-Pass, Hi-Pass, Full Range, Bass Boost.
  • Speciální vyvážené vstupní obvody eliminují elektromagnetické rušení přítomné na vstupech předzesilovače nebo reproduktoru. Stupeň napájení je vybaven vícevinutým transformátorem a kondenzátory Low-ESR 105°C, které jsou vybrány pro zajištění vysoké účinnosti a proudové kapacity.
  • Automatická funkce dálkového zapnutí / vypnutí, automaticky zapíná a vypíná zesilovač pomocí rádia OEM; eliminuje potřebu vzdáleného signálu ze zdroje při použití reproduktoru. Tuto funkci lze také vypnout.
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.