Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Zesilovač Hertz HP 802

Zesilovač Hertz HP 802Celý popis

17 490 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: HP 802
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Zesilovač Hertz HP 802

Hertz HP 802 je stereo zesilovač třídy AB schopný dodat až 1800 W. Stupeň napájení obsahuje prvky, které jsou vybrány pro svou robustnost, účinnost a spolehlivost i pro delší dobu provozu. Výstupní stupeň je vybaven nadrozměrným napájením se 4 toroidními transformátory, které poskytují schopnost dodávat pozoruhodný výkon do 1 ? zátěže. Hi-Pass a Lo-Pass filtry lze konfigurovat do 50 Hz - 10 Hz nastavitelného Band-Pass filtru. Parametrový ekvalizér je také součástí, aby optimalizoval odezvu na zesilovaných kanálech, stejně jako Pre-Out, aby znovu spustil vstupní signál do jiného HP 802 v multiamplifikovaném systému bez omezení počtu způsobů.

Hlavní vlastnosti zesilovače Hertz HP 802

  • Výstupní stupeň třídy AB poskytuje stabilitu do 1 ohm stereo nebo 2 ohmy mono zátěží a má 20 - 10 A / 200 V impulzivní BJT - robustní výkon a tepelný odvod bez kompromisů By-pass, Hi-Pass a Lo-Pass filtr
  • Parametrický ekvalizér pro optimalizaci odezvy každého reproduktoru
  • Plný rozsah Pre-Out pro opětovné spuštění signálu do jiných zesilovačů v multiamplifikovaném systému
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.