Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Zesilovač Hertz ML Power 1

Zesilovač Hertz ML Power 1Celý popis

11 490
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: ML POWER 1
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Zesilovač Hertz ML Power 1

Výkonné zesilovače Hertz ML Power se rodí, aby plně posílily vynikající výkon reproduktorů Hertz Mille. Nový ADC (Advanced D-Class Technology) zajišťuje čisté potěšení z poslechu při zachování kompaktní velikosti s bezkonkurenční účinností. Chladič, navržený s dvojitou technologií, vytlačováním a tlakovým litím hliníku, umožňuje zesilovačům Mille Power pracovat nepřetržitě při plném výkonu bez přehřátí, což dále zvyšuje tepelnou účinnost. Výkonný mono zesilovač Hertz ML Power 1 (1000 W - stabilní při 1 ohmu) je ideální pro řízení subwooferů Mille. Kombinace filtrů pro vedení Mille Power je extrémně flexibilní a zajišťuje, že mohou být použity v jakékoliv konfiguraci. Aktivní přechody ML Power 1 mají 24 dB / Oct. nastavitelný sklon Lo-Pass filtru, který se přizpůsobí všem potřebám. Řídicí sekce, chráněná odnímatelným panelem, je přístupná z vrcholu pro snadné ladění.

Hlavní vlastnosti zesilovače Hertz ML Power 1

  • ADC (Advanced D-Class Technology) zajišťuje akustickou odezvu hi-end s bezkonkurenční energetickou účinností
  • Tepelně optimalizovaný dvojitý extrudovaný chladič s tlakovým litým hliníkem
  • Ergonomické terminály
  • Stabilní při 1 ohmu pro bezpečné řízení subwooferů Mille
  • Volitelný HRC BM pro ovládání hlasitosti subwooferu
  • 24 dB / Oct. plynule nastavitelné (50 až 500 Hz) filtry Lo-Pass a 24 dB / Oct. podzvukový filtr (18 až 40 Hz)
  • Regulace proměnné fáze s kontinuitou 0 - 180° pro optimalizaci nízkých frekvencí
  • Monitorování provozního stavu v reálném čase pomocí 4 LED
  • Přednastavené výstupy s plným rozsahem, které jsou k dispozici také se vstupy reproduktoru
  • ART™ (Automatické dálkové zapnutí / vypnutí).
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.