Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Zesilovač Hertz ML Power 5

Zesilovač Hertz ML Power 5Celý popis

12 990 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: Hertz
Kód: ML POWER 5
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Zesilovač Hertz ML Power 5

Univerzální zesilovače Hertz ML Power 5 (4 x 100 W + 550 W RMS na2 ?) umožňují řídit systém Mille včetně subwooferu. HRC BM (Hertz Remote Control Bass Management), dálkové ovládání s nízkou frekvencí, je možné dokoupit samostatně.

Hlavní vlastnosti zesilovače Hertz ML Power 5

  • ADC (Advanced D-Class Technology) zajišťuje akustickou odezvu hi-end s bezkonkurenční energetickou účinností
  • Tepelně optimalizovaný dvojitý extrudovaný chladič s tlakovým litým hliníkem
  • Ergonomické terminály
  • 4 x 100 + 550 W RMS (2ohmy) výkon s vysokou kvalitou
  • Volitelný HRC BM pro ovládání hlasitosti subwooferu
  • Vysoce flexibilní crossover systém umožňuje plný rozsah nebo Hi-pass 12 dB / Oct. filtr na A a B kanálech pro přední + zadní konfigurace nebo Hi-Pass + Band-Pass na A a B kanálech pro vícekanálové konfigurace a Lo-Pass 24 dB / Okt filtr na C kanálu pro optimální ovládání subwooferu
  • K dispozici je 3-kanálový přepínač režimu pro snadné nastavení zesilovače pro vysoký výkon
  • Monitorování provozního stavu v reálném čase pomocí 4 LED
  • ART™ (Automatické dálkové zapnutí / vypnutí)
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.