Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
  • Blog
  • Acexxon novinky
David 24.03.2022 2248x

Acexxon novinky

Neustále pro vás objevujeme nové produkty, kterými můžete vylepšit svá auta. A často na takový produkt narazíme tak, že bychom ho sami rádi využili na vlastních autech, ale na našem trhu chybí. Stejným způsobem jsme objevili značku Acexxon, která vyrábí univerzální samolepicí ochranu spodní strany spoileru nebo nárazníku a záslepky zadních odrazek v nárazníku ve vzoru včelí plástve.

Právě ochrana nárazníku nás zaujala především, protože snížená auta jsou nám velmi blízká a na několika vlastních vozech máme karbonový spoiler ať už dodávaný v sérii (BMW M2 CS) nebo dodatečně domontovaný (Toyota Supra). Každý už jsme zažili nepříjemný pocit, když bylo třeba přejet retardér nebo zlom na silnici a v obavách jsme čekali, kdy se ozve zvuk spoileru drhnoucího o zem. S namontovanou ochranou Acexxon se minimálně už nemusíme bát, že takový kontakt se zemí poškodí lak, nebo ještě hůř, karbonová vlákna spoileru nebo nárazník. Montáž je přitom velmi snadná díky předinstalované 3M VHB oboustranné lepicí pásce.

Záslepky odrazek jsou pak čistě estetickým doplňkem. Díky nim můžete snadno ze zadního nárazníku odstranit rušivé červené odrazky a nahradit je přesnou záslepkou se vzorem včelí plástve. Pro některé vozy si navíc můžete vybrat záslepky matné nebo lesklé černé. Kompletní nabídku od výrobce Acexxon najdete již nyní v naší nabídce.

Prohlédnout produkty v e-shopu

Fotogalerie

Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky Acexxon novinky


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.