Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Výstavy a srazy

Výstavy, akce a srazy, které navštěvujeme a pořádáme

Držíme krok s nejnovějšími trendy na trhu autodoplňků, sportovního autopříslušenství a doplňků pro tuning. Proto každoročně navštěvujeme řadu výstav po celém světě. Od tradiční Essen Motor Show v sousedním Německu, přes Tokyo Autosalon v zemi vycházejícího slunce, Japonsku až po SEMA Show ve vzdáleném Las Vegas v Nevadě, USA. Vždy přinášíme i vlastní alba fotografií, videa i živé přenosy na facebooku pro Vás, naše zákazníky a obchodní partnery.

Nejen, že na výstavy jezdíme čerpat inspiraci, ale také sami vystavujeme na výstavách a tuningových srazech po ČR a SR. Náš stánek tak můžete navštívit na mnoha akcích zejména v průběhu sezóny. Akcí, na kterých naleznete náš stánek, ročně navštívíme celou řadu.

Informace o tom, kdy a kde se s námi budete moci setkat, a zároveň fotogalerie z námi navštívených akcí naleznete na našem facebookovém profilu www.facebook.com/Escape6.


Video z naší akce Escape6 meet 2019 z parkoviště u nákupního centra v pražských Letňanech:

 

Video z průběhu výstavy Prague Car Festival 2019 z výstaviště v pražských Letňanech:

 

Fotografie naší haly z výstavy Autoshow 2019 z výstaviště v pražských Letňanech:

 

Video z příprav a průběhu výstavy Prague Car Festival 2018 z výstaviště v pražských Letňanech:


 
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.