Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018

Výstavy a veletrhy

Výstavy, akce a veletrhy, které navštěvujeme

Držíme krok s nejnovějšími trendy na trhu autodoplňků, sportovního autopříslušenství a doplňků pro tuning. Proto každoročně navštěvujeme řadu výstav po celém světě. Od tradiční Essen Motor Show v sousedním Německu, přes Tokyo Autosalon v zemi vycházejícího slunce, Japonsku až po SEMA Show ve vzdáleném Las Vegas v Nevadě, USA. Vždy přinášíme i vlastní alba fotografií, videa i živé přenosy na facebooku pro Vás, naše zákazníky a obchodní partnery.

Nejen, že na výstavy jezdíme čerpat inspiraci, ale také sami vystavujeme na výstavách a tuningových srazech po ČR a SR. Náš stánek tak můžete navštívit na mnoha akcích zejména v průběhu sezóny. Akcí, na kterých naleznete náš stánek, ročně navštívíme celou řadu.

Informace o tom, kdy a kde se s námi budete moci setkat, a zároveň fotogalerie z námi navštívených akcí naleznete na našem facebookovém profilu www.facebook.com/Escape6.

Video z příprav a průběhu výstavy Prague Car Festival 2016 z výstaviště v pražských Letňanech:

 

Fotografie našeho stánku z výstavy Prague Car Festival 2013 z výstaviště v pražských Letňanech:
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.