Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Náš tým

Tým naší společnosti Escape6 s.r.o.

O Vaše objednávky a dotazy se stará tým automobilových nadšenců, který je Vám plně k dispozici prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo osobně v naší kamenné prodejně na okraji Prahy, v Čestlicích. Všichni členové našeho týmu jsou praví "holky a kluci od aut" a ve volném čase se věnují úpravám svých vlastních vozů, jejich leštění a přestavbám.

Pokud tedy budete mít jakýkoli dotaz, námět či připomínku, neváhejte náš tým kdykoli kontaktovat. U Escape6 jste v těch správných rukách!

Volejte +420 222 519 645
od pondělí do pátku 9:00 - 18:00


fotografie z výstavy Escape6 Prague Car Festival z data 1.9.2019


Vedení společnosti:

Luděk Roubal
- zakladatel společnosti a CEO
e-mail: ludek@escape6.cz


Obchodní kontakty:

David Matýsek
- odborný poradce
- specializace: motor a performance, podvozkové komponenty, kola

e-mail: david@escape6.cz, tel: +420 608 200 010


Jakub Nágl
- odborný poradce
- specializace: autokosmetika, detailing
- detailingová školení
- produktová školení na autokosmetiku Meguiar's

e-mail: jakub@escape6.cz, tel: +420 724 123 377


Marek Ptáček
- velkoobchodní prodej

- péče o velkoobchodní zákazníky
e-mail: marek@escape6.cz, tel: +420 777 484 777
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.