Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018

Způsoby doručení

Nabízíme více druhů doprav a plateb, takže si vždy můžete vybrat variantu, která vám nejvíce vyhovuje. Navíc si můžete zboží objednat s osobním vyzvednutím na naší prodejně. 

Uvedené ceny dopravy jsou včetně DPH.

Ceny dopravy v České republice: Obj. do 2500 Kč nad 2500 Kč
Osobní odběr v prodejně v Čestlicích zdarma zdarma
Česká pošta v rámci ČR 109 Kč zdarma
PPL v rámci ČR 99 Kč zdarma
Uloženka v rámci ČR 59 Kč zdarma
Uloženka v rámci ČR - Partnerské pobočky 69 Kč zdarma
Dachser v rámci ČR 590 Kč 590 Kč
Ceny dopravy na Slovensko: Obj. do 150,12 € nad 150,12 €
Česká / Slovenská pošta na Slovensko 11,68 € zdarma
PPL na Slovensko 6,23 € zdarma
Uloženka na Slovensko 3,12 € zdarma
Uloženka na Slovensko - Partnerské pobočky 3,89 € zdarma
Dachser na Slovensko 30,76 € 30,76 €

Způsoby platby:
Hotově nebo kartou na naší prodejně zdarma 
Dobírkou 40 Kč / 1,56 € 
Platební kartou online zdarma 
Bankovním převodem zdarma 
Na splátky s Hello Bank by Cetelem zdarma APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.