Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Reklamační formulář

Pro Vaše pohodlí jsme připravili jednoduchý formulář, který proces reklamace zjednoduší. Na základě zaslaného formuláře Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu řešení. V případě, že budeme potřebovat reklamované zboží dodat fyzicky k posouzení, budeme Vás informovat. Lhůta pro vyřízení reklamace v takovém případě začíná běžet až dodáním výrobku a všech jeho částí k posouzení.

Kompletní reklamační řád je k dispozici zde (odkaz na reklamační řád).

Číslo dokladu o koupi
Pokud máte k dispozici kupní doklad, zadejte prosím jeho číslo.
Datum zakoupení *
Vyplňte prosím datum nákupu.
Reklamujete celou objednávku nebo jen část? *
Celou objednávku
Pouze část
Popište prosím blíže závadu, poškození nebo důvod reklamace *
Reklamované zboží *
Vyplňte kód nebo název produktu. V případě reklamace více produktů je pro každý potřeba vyplnit vlastní reklamační formulář.
Kód:
Název:
Požadovaný způsob řešení *
Vyberte prosím Vámi preferovaný způsob řešení reklamace.
Výměna
Vrácení peněz
Sleva
Fotografie a videa
Pro urychlení procesu reklamace nám můžete poslat fotografie nebo krátké video vady výrobku.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Uveďte prosím Váš kontaktní telefon, abychom Vás mohli ohledně reklamace kontaktovat.
E-mail *
Uveďte prosím Váš kontaktní e-mail, abychom Vás mohli ohledně reklamace kontaktovat a abychom Vám mohli zaslat reklamační protokol.
Číslo účtu
Uveďte prosím Vaše číslo bankovního účtu, abychom Vám v případě vrácení peněz měli kam částku poukázat.APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.