Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Audi RS6 nově na kolech Vossen S21-01
Jirka 21.05.2019 661x

Audi RS6 nově na kolech Vossen S21-01

Takhle nějak to může vypadat, když si splníte svůj sen o dokonalých kolech.

Tato krásná kola Vossen Wheels zdobí nově vůz Audi RS6 (IG @barthezek), který můžete znát i z našich srazů a výstav. Svou premiéru si nová podoba Audi užila u rakouského jezera Wörthersee, kde se zúčastnila i prestižního srazu majitelů kol Vossen Wheels, tzv. Vossen Owners Meet.

Jedná se o exkluzivní třídílná kovaná kola Vossen S21-01 s výjimečně odlehčenými paprsky i nábojem. Střed kola dokonale ladí s karoserií vozu barvou Brushed Dark Smoke (transparentní tmavě šedý lak nanesený na ručně broušeném podkladu). Proti tomu vnější límec a barel kola je ve výrazné bronzové barvě Brickell Bronze opět nanesené na broušený základ. Bronzové díly jsou barevně sladěny s lakováním ohromných brzdičů keramické brzdové soustavy. Třešničkou na dortu jsou pak obvodové šrouby a logo Vossen na středové pokličce, které jsou na přání zákazníka také v broušeném bronzovém laku. I tato kovaná kola Vossen byla kompletně vyrobena přímo v Miami, USA.

O této Audi se brzy dozvíte více v našem novém projektu, který Vám zanedlouho představíme.

 

Stay tuned!

Tým Escape6.

 

 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.