Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1
David 21.06.2018 622x

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1

Několik let zpět jsme cestovali do Los Angeles na velice speciální natáčení - jednalo se totiž o vůz Ferrari LaFerrari na výjimečných kolech Vossen, které vznikly pouze pro tento konkrétní vůz. Tato kola znamenala revoluci v programu zakázkové výroby kovaných kol Vossen a začala zcela novou kapitolu pro Vossen Wheels. Ještě nikdy předtím jsme nenavrhovali naprosto jedinečné kolo pro jediný konkrétní model vozu. Informace o naplnění této mise se rychle šířila z Miami, kde Vossen sídlí do celého světa.

O několik let a několik exotických hyperaut později nás klient s LaFerrari oslovil znovu s ještě větší senzační výzvou: Bugatti Chiron. Nezaměnitelné linie a celkový vzhled Chironu z něj činí jedno z nejvýjimečnějších a nejexotičtějsích aut vůbec. Tento konkrétní model je navíc vyroben ve dvoubarevném lakování v kombinaci světlé a tmavé modré. Dokonce i interiér vozu se nese ve stejném barevném schématu tmavých a světlých odstínů modré.

Vzhledem k extravagantnímu vzhledu Chironu, jsme i pro kola chtěli zvolit naprosto unikátní design. Model Vossen Forged LC2 se jevil jako naprosto ideální kandidát. Pro Bugatti Chiron vyrobený model LC2-C1 se vyznačuje směrovým zdvojeným pětipaprskem ve střední části v kombinaci s řadou průhledů tvořících vnější prstenec. Kolo bylo nejprve kompletně vyleštěno, aby mohla být poté čelní blocha kola ručně obroušena. Tím vznikla úžasná kontrastní textura, kterou nakonec pokryl krycí lak v odstínu Light Smoke.

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1

S manipulací s vozem a obutí těchto unikátních kol pomohly společnosti Need4Speed Motorsports a O'Gara Coach. Následující den jsme se všichni sešli na pobřeží se sluncem rychle zapadajícím za obzor a s kamerami v rukách, aby vznikl tento úžasný foto a video set.

Video: Anthony Delapaz
Feature Photos: Vito
Additional Photos: Sam Dobbins

Fotogalerie

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.