Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1
David 21.06.2018 1323x

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1

Několik let zpět jsme cestovali do Los Angeles na velice speciální natáčení - jednalo se totiž o vůz Ferrari LaFerrari na výjimečných kolech Vossen, které vznikly pouze pro tento konkrétní vůz. Tato kola znamenala revoluci v programu zakázkové výroby kovaných kol Vossen a začala zcela novou kapitolu pro Vossen Wheels. Ještě nikdy předtím jsme nenavrhovali naprosto jedinečné kolo pro jediný konkrétní model vozu. Informace o naplnění této mise se rychle šířila z Miami, kde Vossen sídlí do celého světa.

O několik let a několik exotických hyperaut později nás klient s LaFerrari oslovil znovu s ještě větší senzační výzvou: Bugatti Chiron. Nezaměnitelné linie a celkový vzhled Chironu z něj činí jedno z nejvýjimečnějších a nejexotičtějsích aut vůbec. Tento konkrétní model je navíc vyroben ve dvoubarevném lakování v kombinaci světlé a tmavé modré. Dokonce i interiér vozu se nese ve stejném barevném schématu tmavých a světlých odstínů modré.

Vzhledem k extravagantnímu vzhledu Chironu, jsme i pro kola chtěli zvolit naprosto unikátní design. Model Vossen Forged LC2 se jevil jako naprosto ideální kandidát. Pro Bugatti Chiron vyrobený model LC2-C1 se vyznačuje směrovým zdvojeným pětipaprskem ve střední části v kombinaci s řadou průhledů tvořících vnější prstenec. Kolo bylo nejprve kompletně vyleštěno, aby mohla být poté čelní blocha kola ručně obroušena. Tím vznikla úžasná kontrastní textura, kterou nakonec pokryl krycí lak v odstínu Light Smoke.

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1

S manipulací s vozem a obutí těchto unikátních kol pomohly společnosti Need4Speed Motorsports a O'Gara Coach. Následující den jsme se všichni sešli na pobřeží se sluncem rychle zapadajícím za obzor a s kamerami v rukách, aby vznikl tento úžasný foto a video set.

Video: Anthony Delapaz
Feature Photos: Vito
Additional Photos: Sam Dobbins

Fotogalerie

Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1 Bugatti Chiron na kolech Vossen Forged LC2-C1


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.