Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Kubi a jeho ŠKODA Superb 2.0 TDI 140kw - video
Jirka 30.05.2019 2719x

Kubi a jeho ŠKODA Superb 2.0 TDI 140kw - video

 

Kubiho mnozí z Vás určitě znáte, ať už z našich akcí, tak třeba z různých srazů po celé ČR.

Naše společnost Escape6 s Kubim spolupracuje již dlouhá léta a za tu dobu Kubi vystřídal spousty Škodovek. Určitě si je někteří z Vás pamatují.   

Zálibu v tuningu měl ještě dříve, než poprvé usedl za volant. „Na Fabii jsem si poprvé zkoušel dělat hudbu ještě než jsem měl papíry. Potom jsem si koupil vejfuk a schoval ho před mámou pod postel, kde mi nějakou dobu ležel“ říka Kubi.  

V našem novém videu, které jsme si pro Vás připravili, se můžete pokochat Kubiho „SUPEM“

Svého „SUPA“ má decentně vyladěného, ale na silnici ho určitě jen tak nepřehlédnete.

 

Součástí našich nových plánů je, zásobovat Vás, naše diváky a fanoušky co nejvíce různými videi o autech. A to jak o autech našich stálých zákazníků, tak i o autech našich fanoušků.

Máte se každopádně na co těšit!

A my vlastně také J

 

Stay tuned!

Tým Escape6

 

Fotogalerie

Kubi a jeho ŠKODA Superb 2.0 TDI 140kw - video Kubi a jeho ŠKODA Superb 2.0 TDI 140kw - video Kubi a jeho ŠKODA Superb 2.0 TDI 140kw - video Kubi a jeho ŠKODA Superb 2.0 TDI 140kw - video


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.