Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
  • Blog
  • Montáž kompletního výfuku Borla ATAK
Luděk 13.07.2018 2251x

Montáž kompletního výfuku Borla ATAK

Začalo to nevinně, montáží decat downpipe a catbacku Borla ve verzi ATAK. Ale když už to bylo rozebraný, tak jsme rovnou namontovali i fialový intercooler od Extreme Turbo Systems a chladič oleje Mishimoto. Pěkně se to skládá, ale pořád je toho ještě hodně v plánu :)

Výfuk Borla ATAK v kombinaci s downpipe bez katalyzátoru je asi nejhlučnější verze výfuku, kterou si na Focuse RS můžete namontovat. Je to trošku extrém, ale o tom to přeci je! :)

V dalších videích uvidíte například montáž výškově stavitelného podvozku H&R, nebo karbonových dílů Seibon Carbon a Anderson Composites.
 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.