Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Montáž kompletního výfuku Borla ATAK
Luděk 13.07.2018 2998x

Montáž kompletního výfuku Borla ATAK

Začalo to nevinně, montáží decat downpipe a catbacku Borla ve verzi ATAK. Ale když už to bylo rozebraný, tak jsme rovnou namontovali i fialový intercooler od Extreme Turbo Systems a chladič oleje Mishimoto. Pěkně se to skládá, ale pořád je toho ještě hodně v plánu :)

Výfuk Borla ATAK v kombinaci s downpipe bez katalyzátoru je asi nejhlučnější verze výfuku, kterou si na Focuse RS můžete namontovat. Je to trošku extrém, ale o tom to přeci je! :)

V dalších videích uvidíte například montáž výškově stavitelného podvozku H&R, nebo karbonových dílů Seibon Carbon a Anderson Composites.
 APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.