Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
  • Blog
  • Montáž kovaných kol Vossen EVO-4R na Escape6 Lamborghini Huracan
Luděk 28.06.2022 2064x

Montáž kovaných kol Vossen EVO-4R na Escape6 Lamborghini Huracan

Náš showcar Laborghini Huracan EVO obul nová kovaná kola Vossen EVO-4R v zářivé barvě Imperial Gold!

Přesto, že ve světě se supersportovní vozy upravují poměrně často, v České republice je rozšířený mýtus, že vozy v této kategorii již upravit nelze. Naše společnost Escape6 úpravami svého Lamborghini Huracan tyto mýty boří a ukazuje, jak lze změnit vzhled vozu i této kategorie. A právě kola, jak náš showcar Laborghini Huracan dokazuje, dokážou zásadně změnit celkový vzhled vozu a zároveň ho nezaměnitelně odlišit od ostatních. Ve spolupráci s americkou společností Vossen přinášíme majitelům vozů příležitost naplno rozvinout svou fantazii a vyměnit sériově montovaná kola za skvost v adekvátní kvalitě, který bude vyjadřovat váš styl a vaši osobnost.

S černými koly se dnes setkáváme velmi často i v rámci sériové výroby a nejsou v současné produkci ničím výjimečným. Bylo tak předem jasné, že Huracan musí dostat kola s výrazným odstínem, který podtrhne jejich design a umocní výsledný wow efekt.

V České republice je poměrně výjimečná už samotná přítomnost supersportu, jakým je Lamborgini Huracan v sériovém stavu. My v Escape6 ale vnímáme naše showcars v celosvětovém měřítku, takže kola montovaná z výroby ve standardní specifikaci rozměrů pro nás není uspokojující volba! Využili jsme proto nekonečné možnosti individualizace kol Vossen a navrhli si zcela vlastní rozměry, které umožňují provoz auta i při extrémním snížení. Díky tomu víme, že i když na silnici potkáme jiného Huracana, ten náš od něj bude na první pohled odlišný. A odlišnost a výjimečnost je pro řadu majitelů těchto aut ten hlavní důvod, proč si takový automobilový klenot pořizují.

Na zakázku vyráběná kola Vossen vznikají v USA ve výrobním závodě v Miami. Jejich individualizace je téměř neomezená. Volit tak můžete nejen rozměry přesně dle svých požadavků, ale také povrchovou úpravu, lakování do pestré palety dostupných barev, nebo například způsob uchycení kola na vozidlo na středovou matici, jako tomu bylo i v našem případě. Společnost Vossen dodává převážně kola na vozy kategorie Supersportů, jako je Lamborghini, Ferrari, Porsche nebo McLaren.

Rozměry kol a pneumatik na našem Lamborghini Huracan EVO:
9x20 s pneu 225/30/20
12,5x21 s pneu 325/25/21

Lamborghini Huracan x Vossen wheels-před a po

Galerie barevných úprav zakázkových kol VOSSENAPEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.