Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6
Kristýna 09.10.2019 798x

Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6

Od firmy Raemco jsme nově naskladnili nejen novou barevnou variantu a nové rozměry univerzálních vzduchových filtrů, ale také trošku ulítlé růžové tříbodové bezpečnostní pásy. S růžovými bezpečnostními pásy se spíš než v našich podmínkách, můžete setkat na zahraničních srazech a výstavách, a to zejména v Japonsku, kde je toto barevné provedení velmi oblíbené. Doufáme, že tímto produktem potěšíme nejenom všechny naše zákaznice, které se už v minulosti na tento produkt ptali, ale i kluky, kteří se nebojí odlišit od ostatních.

Do nabídky vzduchových filtrů přibyl standardní vzduchový filtr Raemco, který už v nabídce máme, ale nově si ho můžete pořídit v černé barvě. V tomto provedení si můžete vybrat vzduchový filtr Raemco ve dvou nových rozměrech.

 

Fotogalerie

Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6 Nové cool zboží Raemco dorazilo do Escape6


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.