Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video
29.01.2020 672x

Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video


Audi RS3 byla naším projektem, který jsme zrealizovali v roce 2019 a v plné parádě jsme se s tímto vozem prezentovali na výstavě Escape6 Prague Car Festival 2019. Účelem úpravy výkonného vozu jako je Audi RS3 bylo demonstrovat, jak moc se auto může proměnit pouhou výměnou kol, snížením pomocí výškově stavitelného podvozku, a montáží aerodynamického spoileru pod přední nárazník.

Pro naší RS3 jsme vybrali špičkové komponenty; podvozek od německého výrobce H&R, který je známý tím, že dodává své podvozkové komponenty i do motorsportu. Kovaná a ultra lehká kola BC Forged EH168, která jsme zvolili v trošku šílenější barevné kombinaci. Z jedné strany byla kola v modré barvě, jako karoserie vozu, a na druhé straně kontrastní žlutá. Se žlutou barvou kol ladil bláznivý Pikachu polep. A elegantní linii vozu Audi RS3 podtrhla lipa z matného karbonu vyrobená v Japonsku, od výrobce Balance it.

Tento showcar se u nás dlouho neohřál a na konci roku 2019 v mírně civilnější formě putoval k novému majiteli. Ale nemusíte se obávat, prodejem Audi RS3 určitě bláznivé projekty Escape6 nekončí – naopak, už nyní pracujeme na dalších, se kterými se opět brzy pochlubíme!

A vy se nyní můžete podívat na video z naší poslední jízdy! Stay tuned!

 

 

Fotogalerie

Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video Poslední jízda s naší Audi RS3 - Video


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.