Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party!
Kristýna 18.08.2019 1077x

Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party!

V sobotu 31. 8. 2019 se s příchodem 18. hodiny uzavřou brány výstavy Escape6 Prague Car Festival, ale hala Escape6 v tuto hodinu ožije v nové podobě. Celou halu rozzáří světla a lasery a rozduní ji taneční hudba. Až do 19 hodin totiž naší halu ovládne Escape6 Prague Car Festival Party!

Vstup na party je samozřejmě zdarma, všechno, co potřebujete pro vstup na naší párty, je vstupenka na Escape6 Prague Car Festival.

Podívejte se, jak jsme to spolu s vámi rozjeli minulý rok prostřednictvím našeho videa.

Sledujte tuto událost na Facebooku a přidejte se k nám!

Fotogalerie

Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party! Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party! Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party! Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party! Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party! Rozjeďte to s námi na Escape6 Prague Car Festival Party!


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.