Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Tereza, patnáctiletá tuningářka
Jirka 05.06.2019 1443x

Tereza, patnáctiletá tuningářka

Ano, Terce (IG:@terez_slavicek) je vážně 15 let, ale tohle číslo a to, že ještě nemá řidičák pro ni není žádnou překážkou k zálibě v tuningu. Její táta se minulý rok rozhodl, že Terku v její zálibě plně podpoří. Pořídil jí první auto. A tím se stal Ford Focus. Aktuálně je auto bez jakýchkoliv úprav a jelikož má Terka ještě dost času, než legálně usedne za volant, tak se rozhodla, že začne své auto vylepšovat už teď.

Zastavila se za námi v Escape6, abychom jí poradili, vymysleli a navrhli, co vše by se dalo na autě upravit.

Terku jste mohli vidět na Escape6 Car Prague festivalu 2018 přímo na pódiu, kde jsme se jí ptali na její vztah k tuningu. A ten je rozhodně víc než kladný.

Zde pro Vás máme pár fotek „behind the scenes“.

Video již brzy!

Fotogalerie

Tereza, patnáctiletá tuningářka Tereza, patnáctiletá tuningářka Tereza, patnáctiletá tuningářka Tereza, patnáctiletá tuningářka Tereza, patnáctiletá tuningářka


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.