Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020
  • Blog
  • Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje Escape6!
Jakub 23.12.2021 787x

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje Escape6!

Vážení obchodní partneři, drazí zákazníci, přátelé a kamarádi,

v roce 2021 jste nám, i přes všechna jeho úskalí, zachovali svou přízeň a vkládali jste v nás důvěru minimálně stejně, ne-li ještě více, než v letech minulých. A proto bychom Vám my, kluci a holky z Escape6, chtěli moc poděkovat, že nás stále máte rádi, že jste rok 2021 prožili společně s námi, doufáme, že jsme Vám mohli alespoň na chvíli vykouzlit úsměv na tváři a radost v srdcích a pevně věříme, že tomu tak bude i v roce příštím, který bude opět ve znamení tuningu a Escape6!

Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce, žádnou v krku zapíchlou kost ani do motoru zapadlý ořech, dárky určené k použití na auto ("měkkouše" jen, pokud se bude jednat o detailingové příslušenství nebo merch Escape6) a do roku 2022 spoustu zdraví, štěstí, pohonných hmot, dostatek vzorku na pneumatikách a ať se Vám smůla, technické závady, škrábance a nehody vyhýbají co možná největším obloukem!

A jestli si chcete odpočinout od Mrazíka a dalších filmů, které vídáte každý rok pořád dokola, tak si nalaďte náš vánoční podcast na téma "Jezdíš vytuněným autem i v zimě?" To jste totiž zaručeně ještě neviděli a neslyšeli... :-)

Těšíme se na Vás!

Tým Escape6APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.