Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
  • Blog
  • Video: Nová kola pro našeho Challengera
Jakub 08.02.2019 2260x

Video: Nová kola pro našeho Challengera

To, že náš muscle showcar Dodge Challenger nezůstane dlouho obutý do sériových 20" kol, bylo od začátku jasné. Až doteď jsme si podobu nových kol nechávali pro sebe, ale o radost ze zásilky z Miami se s vámi prostě podělit musíme. ;-)

Nová kovaná kola pro Challengera dodala americká společnost Vossen Wheels a jedná se o novinkový model M-X4T v rozměru 9,5 a 10,5 x 22" a dechberoucí barvě Vossen Red!

Na cestě už je navíc kompletní vzduchový podvozek Air Lift Performance 3P, který spolu s kovanými koly Vossen změní tvář našeho Challengera k nepoznání! Tak si počkejte na výsledek, který bude rozhodně stát za to! ;-)

Fotogalerie

Video: Nová kola pro našeho Challengera Video: Nová kola pro našeho Challengera Video: Nová kola pro našeho Challengera Video: Nová kola pro našeho Challengera Video: Nová kola pro našeho Challengera Video: Nová kola pro našeho Challengera Video: Nová kola pro našeho Challengera


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.