Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

BMC CDA Carbonový kit sání pro BMW M3 (E36) 3.0, 3.2

BMC CDA Carbonový kit sání pro BMW M3 (E36) 3.0, 3.2 je patentovaný filtrační systém skládající se z carbonového airboxu vybaveného soustavou vnitřních deflektorů pro efektivní směrování vzduchu do motoru a dále z flexibilní hadice pro přívod čerstvého studeného vzduchu přímo do sání.Celý popis

6 993 Kč
Cena je včetně DPH
Značka: BMC
Kód: ACCDASP-03
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 
BMC CDA Carbonový kit sání pro BMW M3 (E36) 3.0, 3.2 je patentovaný filtrační systém skládající se z carbonového airboxu vybaveného soustavou vnitřních deflektorů pro efektivní směrování vzduchu do motoru a je pro snadnou montáž opatřen držáky. Airbox má v sobě předinstalovaný omyvatelný bavlněný filtr BMC, který lze pro účely čištění z airboxu vyjmout. K airboxu je dále dodávána flexibilní hadice pro přívod čerstvého studeného vzduchu přímo do sání.Tyto kity jsou k dispozici ve dvou provedeních. Univerzální, které sednou většině vozů nebo speciální, které jsou připravené přímo k montáži a jsou určeny pro konkrétní modely automobilů.
BMC CDA carbonovy kit

BMC

Společnost BMC se sídlem v Bologni, Itálii je mezinárodní společností s pobočkami v Německu, Číně, Indii a má více než 94 distributorů po celém světě. BMC vyrábí světově nejvyspělejší vzduchové filtry pro závodní, pouliční a kompozitní součásti.

Společnost BMC je aktivní v mnoha odvětvích, nikoliv pouze v automobilovém průmyslu. Vedle civilních i závodních automobilů firma BMC operuje také v letectví, námořnictvu či v průmyslu a to vždy plně v souladu s odpovídajícími předpisy a požadavky. S tím souvisí nadstandardní pečlivost kontrol ve všech fázích vývoje a výroby filtrů BMC.Všechny etapy výroby vzduchových filtrů BMC od návrhu až po samotnou výrobu probíhají ve vlastním závodě přímo v Itálii za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Filtry BMC patří k vůbec nejlepším vzduchovým filtrům na světě a jsou využívány také v těch nejvyšších motoristických soutěžích jako jsou Formule 1, 24 hodin Le Mans, DTM, American LeMans a mnoho dalších.

Naše společnost Escape6 je přímým dovozcem vzduchových filtrů a kitů sání BMC Air Filters z Itálie do ČR.


bmc-cda-carbonovy-kit-sani-shcema

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.