Shop roku 2017

Osvětlení vozu

Nabízíme kvalitní světelnou techniku (čiré a barevné světlomety, světlomety pro denní svícení, autožárovky a další) od německých výrobců Hella, Dectane, Jom, Osram a světelnou techniku japonské značky PIAA. Pokud v našem internetovém přehledu nenaleznete lampy na Váš vůz, zavolejte nám, prosím. Vzhledem k častým novinkám v sortimentu internetová prezentace neobsahuje kompletní sortiment.

Naše společnost Escape6 je oficiálním dovozcem špičkové světelné techniky PIAA do České republiky z Japonska. Společnost PIAA se zaměřuje zejména na výrobu automobilového osvětlení, jako jsou autožárovky nebo přídavné světlomety té nejvyšší kvality. Pomocí nejmodernějších technologií a převratných inovací mění společnost PIAA noc, nepříznivé počasí i jízdu neprostupným terénem na bezpečnější prostředí díky lepšímu osvětlení Vaší cesty.

V naší nabídce také najdete produkty jednoho z předních světových dodavatelů světelných zdrojů pro automobilový průmysl, a to výrobky společnosti Osram. Zákazníky společnosti Osram jsou nejvýznamnější výrobci automobilů na světě. Polovina celosvětově vyráběných osobních automobilů je vybavena světelnými zdroji Osram, v drtivé většině se jedná o autožárovky. Naše společnost Escape6 s.r.o. je oficiálním prodejcem produktů Osram, všechny námi nabízené produkty pochází z oficiální distribuce Osram v ČR.

 

 

Více

Zaměřujeme se výhradně na homologované světelné moduly pro denní svícení, které nahrazují svícení hlavními světlomety a tím šetří halogenové žárovky nebo xenonové výbojky a zároveň snižují výrazně odběr palubního napětí.

Více ->

Naše společnost je oficiálním přímým dovozcem přídavných světlometů PIAA z Japonska. Zejména LED světlomety PIAA využívající revoluční technologii RFT (Reflection Facing Technology) jsou kategorií samy pro sebe a v současné době stojí na technologickém vrcholu na trhu s přídavnými světlomety. Navíc díky používaným materiálům a použitým technologiím splňují přísné normy odolnosti proti vodě a...

Více ->

Podtrhněte sportovní design vašeho vozu světelným polštářem, který nejen, že dokáže nasvítit prostor pod vozidlem stálým světlem, ale dokonce vytvářet světelné efekty podle jednoho z přednastavených programů nebo nechat světelný polštář doslova tancovat podle hudby, kterou zrovna ve voze posloucháte.

Více ->

Moderní čiré světlomety, LED světlomety nebo blikače a mlhovky s čirým překrytím zajistí vašemu vozu mladistvější a modernější vzhled a odliší ho od ostatních sériových vozů. Všechny náhrady světlometů, blikačů apod. jsou samozřejmě opatřeny silniční homologací pro běžný provoz.

Více ->

Nenašli jste v nabídce žádného z výrobců vhodná světla pro váš vůz nebo vlastníte unikátní model a potřebujete vyřešit jeho osvětlení, které bude samozřejmě homologováno pro běžný provoz? Světelné moduly Hella jsou pro vás tím ideálním řešením. Kompaktní rozměry, vysoká svítivost, špičková kvalita a možnost různých kombinací vám poskytují téměř nekonečné možnosti při vytváření vlastních...

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi