Shop roku 2016

Osvětlení vozu

Nabízíme kvalitní světelnou techniku (čiré a barevné světlomety, světlomety pro denní svícení, autožárovky a další) od německých výrobců Hella, Dectane, Jom a Osram. Pokud v našem internetovém přehledu nenaleznete lampy na Váš vůz, zavolejte nám, prosím. Vzhledem k častým novinkám v sortimentu internetová prezentace neobsahuje kompletní sortiment.

Zaměřujeme se výhradně na homologované světelné moduly pro denní svícení, které nahrazují svícení hlavními světlomety a tím šetří halogenové žárovky nebo xenonové výbojky a zároveň snižují výrazně odběr palubního napětí.

Více ->

Naše společnost je oficiálním přímým dovozcem přídavných světlometů PIAA z Japonska. Zejména LED světlomety PIAA využívající revoluční technologii RFT (Reflection Facing Technology) jsou kategorií samy pro sebe a v současné době stojí na technologickém vrcholu na trhu s přídavnými světlomety. Navíc díky používaným materiálům a použitým technologiím splňují přísné normy odolnosti proti vodě a...

Více ->

Podtrhněte sportovní design vašeho vozu světelným polštářem, který nejen, že dokáže nasvítit prostor pod vozidlem stálým světlem, ale dokonce vytvářet světelné efekty podle jednoho z přednastavených programů nebo nechat světelný polštář doslova tancovat podle hudby, kterou zrovna ve voze posloucháte.

Více ->

Moderní čiré světlomety, LED světlomety nebo blikače a mlhovky s čirým překrytím zajistí vašemu vozu mladistvější a modernější vzhled a odliší ho od ostatních sériových vozů. Všechny náhrady světlometů, blikačů apod. jsou samozřejmě opatřeny silniční homologací pro běžný provoz.

Více ->

Efektní zábleskové stroboskopické výbojky vhodné pro osazení do světlometů rozehrají neuvěřitelnou světelnou show na každé automobilové výstavě nebo srazu. Navíc si díky přiloženým barevným návlekům můžete sami zvolit jakou barvou budou stroboskopy oslňovat své okolí.

Více ->

Nenašli jste v nabídce žádného z výrobců vhodná světla pro váš vůz nebo vlastníte unikátní model a potřebujete vyřešit jeho osvětlení, které bude samozřejmě homologováno pro běžný provoz? Světelné moduly Hella jsou pro vás tím ideálním řešením. Kompaktní rozměry, vysoká svítivost, špičková kvalita a možnost různých kombinací vám poskytují téměř nekonečné možnosti při vytváření vlastních...

Více ->

Světelné doplňky, panely a moduly mohou oživit interiér i exteriér Vašeho vozu a zlepšit komfort cestování díky pronikavému, intenzivnímu svitu a velmi nízké spotřebě energie.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi