Shop roku 2016

Stříkané fólie FOLIATEC

Fólie ve spreji, tzv. "dip", je fenoménem dnešní doby, a tak nemohou chybět ani v nabídce Escape6. Špičkové fólie ve spreji německé firmy Foliatec přetvoří vzhled Vašich kol, nárazníků a dalších částí jednoduše, efektivně a zcela vratně. Dejte průchod své fantazii a přebarvěte auto do nejrůznějších barev. A když Vás omrzí, prostě je strhněte a původní povrch i barva jsou zpátky!

150ml balení stříkané folie (dipu) FOLIATEC je vhodné pro drobné opravy mechanicky poškozených částí folie nebo pro lakování nejmenších dílů jako jsou znaky a emblémy apod.

Více ->

400ml balení převratné stříkané folie (dipu) postačuje k nalakování menších dílů jako rám masky chladiče nebo zpětných zrcátek. Fólie ve spreji FOLIATEC se vyznačují velkou výdržností, dobrou kryvostí a širokou paletou odstínů včetně lesklých, metalických nebo neonových.

Více ->

800ml balení převratné stříkané folie (dipu) postačuje k nalakování sady 4ks ALU kol nebo středně velkých dílů. Fólie ve spreji FOLIATEC se vyznačují velkou výdržností, dobrou kryvostí a širokou paletou odstínů včetně lesklých, metalických nebo neonových.

Více ->

Kompletní lakovací systém obsahující i speciálně vyvinutou stříkací pistoli s kompresorem Wagner určený pro kompletní nebo částečné lakování karoserií vozů stříkanou folií (dipem). V kombinaci s odpovídajícím množstvím barvy lze měnit barvu vašeho vozu nebo jeho částí snadno a rychle a přitom se libovolně vrátit k původnímu odstínu. 

Více ->

Stříkané folie (dipy) určené pro aplikaci lakovacím systémem FOLIATEC / WAGNER  v několika baleních, která lze volit dle lakované plochy. Folii lze po vytuhnutí kdykoliv sloupnout a vrátit se tak k originálnímu odstínu laku bez poškození.

Více ->

Příslušenství vhodné pro správnou a pohodlnou aplikaci stříkané folie. Od maskování karoserie až po její důkladné odmaštění, které je základem pro bezproblémové nanesení folie.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi