Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Forge Motorsport BOV ventil pro Renault Megane RS 280/300 MK4

Kompletní Forge Motorsport BOV ventil pro Renault Megane RS 280/300 MK4.Celý popis

6 136 Kč
Cena je včetně DPH
Barva ventilu:
Vyberte barva ventilu:
leštěný hliník
černá
Kód: FMDV23Ax
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Kompletní Forge Motorsport BOV ventil pro Renault Megane RS 280/300 MK4. Ventil má otevřenou konstrukci, takže odfukuje přebytečný vzduch do okolí a projevuje se slyšitelným odfukem (na rozdíl od uzavřených ventilů, které jsou téměř neslyšné).

Tento recirkulační ventil je určen pro motory Renault a Nissan Turbo s elektronicky ovládaným obtokovým ventilem (OEM: 144839204R). Doporučuje se pro každé vozidlo, u kterého byl zvýšen plnící tlak změnou softwaru nebo pro vozy provozované v teplých podnebích.

Forge Motorsport BOV ventily jsou velmi odolné a mají vysokou životnost a skvělý design.

Balení obsahuje:

  • 1 x ventil FMDV23A
  • 1 x 2000x4 mm hadičky
  • 1 x 50x10 mm hadičky
  • 1 x 3 port solenoid s upevněním
  • 13 x stahovací páska
  • 1 x červená pružina
  • 1 x 10-6-10 T-díl
  • Forge USB s návodem
  • 1 x Forge klíčenka a nálepka

 

Naše společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem performance dílů Forge Motorsport do ČR.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.