Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Forge Motorsport sada silikonových hadic pro vedení chladicí kapaliny pro Hyundai i30N / Veloster N

Šestidílná sada silikonových hadic Forge Motorsport pro vedení chladicí kapaliny pro vozy Hyundai i30N a Hyundai Veloster N přímo nahrazuje originální gumové hadice. Zvolit můžete jednu ze tří dostupných barev (červená, modrá, černá).Celý popis

4 843
Cena je včetně DPH
Barva hadic

Červená

Modrá

Černá
Kód: FMKC023
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Forge Motorsport navrhl tuto silikonových hadic pro Hyundai i30N a Veloster N tak, aby odolávaly zvýšenému tlaku v souvislosti s upravováním motoru. Jejich životnost dalece přesahuje životnost původních gumových hadic, které s postupem času stárnou, blednou a mohou praskat (zejména u vozů s vyšším výkonem a tedy i zvýšeným tlakem v chladicí soustavě).

Sada hadic je dodávána kompletní včetně sady hadicových spon. Vybrat si můžete ze tří dostupných barev (červená, modrá nebo černá).

Instalace silikonových hadic trvá přibližně 1-2 hodiny a vyžaduje vypuštění a znovunaplnění chladicí kapaliny.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.