Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019

Forge Motorsport sportovní kit sání pro Volkswagen Up 1.0 TSI / GTI

Sada sportovního filtru sání Forge Motorsport včetně tepelného štítu a silikonového vedení pro vozy Volkswagen Up 1.0 TSi a GTI. Vybírat můžete ze tří barev silikonové hadice a možnosti doplnit tepelný štít o zlatou tepelně izolační pásku.Celý popis

7 995
Cena je včetně DPH
Barva silikonové hadice:
--- vyberte ---
Červená
Modrá
Černá
Včetně zlaté tepelné izolace:
--- vyberte ---
Ne
Ano
Kód: FMINDK30
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Vývoj tohoto sportovního sání Forge Motorsport se zaměřil zejména na maximální využití stísněného prostoru pod kapotou Volkswagenu Up. Forge nakonec umístil filtr do horní části, která se ukázala jako nejvhodnější z hlediska funkčnosti i vzhledu. U sériového motoru bylo naměřeno zvýšení výkonu o 5 koní (u softwarově upravených vozů bude nárůst vyšší). Instalací sání také dojde ke znatelnému zvýraznění zvukového projevu vozu.

Silikonová hadice dodávaná spolu se sáním má zvětšený průměr a v kombinaci se zcela hladkým vnitřním povrchem zajišťuje lepší proudění vzduchu do motoru. Navíc ji lze v balení objednat v jedné ze tří barev (modrá, červená nebo černá).

Samotný sportovní filtr je vyráběn britskou společností Pipercross na základě požadavků Forge Motorsport.

  • filtr je pratelný a je možné ho opakovaně použít
  • konstrukčně se jedná o vícevrstvý pěnový filtr
  • navrženo a vyrobeno ve Velké Británii
  • podporuje výkon a krouticí moment vozu při perfektní filtraci

Sportovní sání Forge pro VW Up GTI/TSI

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.