Shop roku 2017

Bezpečnostní pásy

Bezpečnost by měla být vždy až na prvním místě. Proto nabízíme široký sortiment kvalitních bezpečnostních pásů světových výrobců jakými jsou Sparco, TAKATA, Sandtler či Raemco.

V nabídce naleznete pásy pro použití v běžném provozu ve 2-palcovém provedení s homologací na veřejné komunikace, ale i závodní 3-palcové pásy s homologací FIA. Pásy můžete samozřejmě doplnit odpovídajícími návleky, které lze barevně sladit s interiérem vozu. V nabídce dále naleznete veškeré příslušenství potřebné pro montáž pásů. 

Zapomenout byste také neměli na nouzový řezák bezpečnostních pásů, který by měl být pro všechny případy součástí výbavy každého vozu.

Více

Naše společnost je oficiálním dovozcem a distributorem legendárních bezpečnostních pásů TAKATA. Tato společnost sídlící v Japonsku a vyrábějící pásy v EU platí za světovou špičku v produkci bezpečnostních prvků. Největšího zájmu se značka TAKATA těší u vyznavačů úprav japonských vozů. TAKATA vyvinula první systém závodních bezpečnostních pásů již v roce 1964. Do té doby byla většina závodních...

Více ->

Dodáváme kompletní sortiment bezpečnostních pásů Sparco. V nabídce naleznete sportovní 2-palcové pásy s homologací pro silniční provoz i závodní 3-palcové pásy s homologací FIA a s centrální rozepínací přeskou. 

Více ->

V této sekci najdete 3bodové a 4bodové sportovní bezpečnostní pásy vysoké kvality. Poskytnou vám pohodlí a předně bezpečnou nejen sportovní jízdu.  Raemco je společnost s dlouholetou tradicí, byla založena už v roce 1972. Od té doby se specializuje na vývoj a výrobu sportovních sedaček do auta, sportovních bezpečnostních pásů, tažných lan, vzduchových filtrů a mnoho dalšího. Naše společnost...

Více ->

Společnost Sandtler dodává široký sortiment bezpečnostních pásů od jednoduchých 2-palcových až po závodní 3-palcové s homologací FIA v 4 nebo 6-bodovém provedení. Specialitou jsou pak bezpečnostní pásy s automatickým navíjením pro použití u běžných silničních vozů.

Více ->

Návleky bezpečnostních pásů jsou doplňkem, který zamezí nepříjemnému škrcení pásů zejména v oblasti klíční kosti. Nabízíme návleky pro 2 i 3-palcové bezpečnostní pásy a vybírat můžete z mnoha barevných provedení. Návleky lze také sladit i značkou výrobce a vybírat z produktů značek Sparco, TAKATA, Sandtler nebo Sabelt.

Více ->

Montážní příslušenství potřebné pro náhradu či doplnění stávajících továrních pásů sportovními vícebodovými pásy. V nabídce naleznete závitová oka různých délek závitů a závitové desky k navaření k podlaze či rámu.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi