Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022
ÚVOD > INTERIÉR > BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

Bezpečnostní pásy

Bezpečnost by měla být vždy až na prvním místě. Proto nabízíme široký sortiment kvalitních bezpečnostních pásů světových výrobců jakými jsou Sparco, TAKATA, Sandtler či Raemco.

V nabídce naleznete pásy pro použití v běžném provozu ve 2-palcovém provedení s homologací na veřejné komunikace, ale i závodní 3-palcové pásy s homologací FIA. Pásy můžete samozřejmě doplnit odpovídajícími návleky, které lze barevně sladit s interiérem vozu. V nabídce dále naleznete veškeré příslušenství potřebné pro montáž pásů. 

Zapomenout byste také neměli na nouzový řezák bezpečnostních pásů, který by měl být pro všechny případy součástí výbavy každého vozu.

Naše společnost je oficiálním dovozcem a distributorem legendárních...

černá| červená| Maskáčová| modrá| Růžová| stříbrná| Zelená| Další...

Návleky bezpečnostních pásů jsou doplňkem, který zamezí nepříjemnému škrcení pásů zejména v oblasti klíční kosti. Nabízíme návleky pro 2 i 3-palcové bezpečnostní pásy a vybírat...

Další...

Montážní příslušenství potřebné pro náhradu či doplnění stávajících továrních pásů sportovními vícebodovými pásy. V nabídce naleznete závitová oka různých délek závitů a závitové...

Další...
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.