Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Vozy bez airbagu

Tyto náby jsou určené pouze pro vozy, které nebyly originálně vybaveny airbagem. Fyzicky tak nedokáží pojmout například konektor airbagu, podvolantový kroužek apod. Zpravidla jsou výrobci těchto sportovních nábojů volantu značky MOMO, Sparco či OMP. Náby jsou připraveny pro montáž 6-děrového sportovního volantu (MOMO, Sparco, OMP, Isotta apod.).

Jedná se o špičkově zpracované náboje s deformační zónou skrytou pod gumovým krytem (výjimečně nemusí být nába deformační zónou vybavena, pokud to není technicky možné). Použitím náby je dosaženo přibližně stejné vzdálenosti sportovního volantu od ovládacích prvků jako u originálního volantu.

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.