Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2020

Karbonové sání Eventuri pro Mercedes C190/R190 AMG GTS / GTR / GT (mimo 4 dv. verzi)

Eventuri kompletní sada karbonového sání v lesklém nebo matném provedení pro Mercedes-Benz AMG GT / GTS / GTR (C190/R190) obsahující dvojici uzavřených airboxů se sportovním filtrem, přívodní vedení a přední kryt motoru s přípravou pro tovární štítek výrobce motoru.Celý popis

71 221
Cena je včetně DPH
Povrch

lesklý karbon
71 221 Kč

matný karbon
71 221 Kč
Značka: Eventuri
Kód: EVE-AMGGT-CF
Přidat do seznamu
Oblíbené položky můžete přidávat až po přihlášení.
 

Karbonový kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT (mimo 4 dv. verzi)
 

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

 

Kit sání Eventuri pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT je plně uzavřeným kitem sání využívajícím patentovaný tvar airboxů, který umožňuje nejpřímější možné vedení vzduchu k turbodmychadlům. Každý airbox obsahuje sportovní vložku vzduchového filtru vyrobenou dle vlastního návrhu a splňující nejpřísnější nároky na filtraci. Airboxy využívají na maximum dostupný prostor pod kapotou. Kvůli tomu Eventuri vyrobilo i vlastní středový kryt, který je rozměrům airboxů přizpůsobený. Systém je pak v přední části vybaven nasávači čerstvého vzduchu, které navazují na nasávače v masce chladiče. Sání bylo nezávisle testováno firmou RENNtech, která platí za naprostou špičku mezi úpravci vozů Mercedes Benz / AMG. Kit sání je dodáván jako komplet včetně středového krytu, který má na sobě přípravu pro originální plaketu AMG.

Systém přímého sání Eventuri pro ercedes AMG GTR / GTS / GT obsahuje řadu komponentů, které byly vyvinuty pro tento konkrétní model vozu a vyrobeny s maximální pečlivostí tak, aby sada dosahovala nejvyšších standardů. Všechny karbonové díly jsou vyrobeny ze 100% prepreg karbonu bez použití sklolaminátu.

Sada se skládá z těchto dílů:
- 2x patentovaný airbox z prepreg karbonu
- 2x vysoce výkonný suchý vzduchový filtr
- 2x karbonový přívod čerstvého vzduchu
- 1x karbonový centrální kryt s přípravou pro umístění plakety AMG
- 2x CNC opracované vstupy k turbodmychadlům
- 2x CNC opracované tepelné štíty
- laserem řezané ocelové držáky

Jednotlivé komponenty karbonového kitu sání Eventuri pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

Patentované karbonové airboxy:

Karbonové airboxy Eventuri pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT jsou vyrobeny kompletně ze 100% prepreg karbonu a kromě špičkové filtrační vložky zahrnují také laserem řezané držáky, hliníkové vstupy do airboxu a odvětrávací výstupy. Patentovaný tvar airboxu s opačně umístěným filtrem zajišťuje plynulý přechod z nasávací části do vstupu k turbodmychadlu. Airboxy Eventuri nahrazují v jednom kuse jak původní airbox, tak originální flexibilní vedení k turbodmychadlům.

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

 

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

Porovnání proudění vzduchu standardním kónusovým filtrem a filtrem Eventuri

Karbonový středový kryt

Objem a s tím spojené rozměry airboxů byl zvětšen na maximální úroveň, kterou prostor pod kapotou AMG umožňuje. Kvůli rozměrným airboxům není možné použít originální středový kryt, který Eventuri nahrazuje vlastním krytem, který je stejně jako airboxy vyroben ze 100% prepreg karbonu. Karbon je skládán tak, aby ve středu vytvářel vzor písmene V. Naleznete na něm mimo jiné také logo Eventuri a přípravu pro umístění originální plakety AMG, která nese jméno konstruktéra, který motor kompletoval.

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

 

Karbonové trubice vedení vzduchu:

Nasávací trubice sbírají čerstvý vzduch od masky chladiče a směřují jej do airboxů. Navazují přesně na nasávače v masce a plynule přecházejí do kruhového tvaru, který navazuje na airbox. Pro zajištění dokonalé těsnosti a zároveň volného pohybu mezi sáním a motorem jsou nasávací trubice osazeny gumovým lemem. Stejně jako airboxy, i nasávací trubice využívají maximum prostoru pro co největší objem nasávaného vzduchu. Zejména spodní část trubic pak dává na odiv množství úprav tvaru, které zdobí tyto karbonové díly a zajišťují precizní usazení při instalaci.
 

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT
 

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

Eventuri kit sání pro Mercedes AMG GTR / GTS / GT

Naše společnost Escape6 s.r.o. je exkluzivním dovozcem karbonových sání Eventuri do ČR.

Parametry a specifikace

Značka vozu
Mercedes Benz
Model
AMG GTS/GTR/GT

APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.