Shop roku 2016

Flexibilní hadice vedení vzduchu

Flexibilní hadice mají široké možnosti využití od přívodu studeného vzduchu k vzduchovému filtru, přes chlazení brzd až po přívod vzduchu do kabiny závodních vozů. Předností těchto hadic je zachování vnitřního průměru i při extrémním tvarování hadice.

Univerzální flexibilní hadice pro vedení vzduchu vhodná pro přívod čerstvého vzduchu do airboxu vzduchového filtru, ke chlazení brzd nebo přívod čerstvého vzduchu do kabiny vozu. Teplotně odolná v rozsahu -35 °C až + 135 °C.

Více ->

Flexibilní hadice pro přívod vzduchu Flexi-Sil 1, průměr 70mm. Kostru tvoří ocelová spirála, hadice je velmi flexibilní, univerzální použití při teplotách od -85 až +310 stupňů.

Více ->

Flexibilní hadice pro přívod vzduchu Flexi-Sil 2, průměr 70mm. Kostru tvoří ocelová spirála vyplepšená oproti typu Flexi-Sil 1, tím je zajištěný lepší tok vzduchu, hadice je velmi flexibilní, univerzální použití při teplotách od -85 až +310 stupňů.

Více ->

Plastové nasávače vzduchu, vhodné jako příslušenství k flexibiním hadicím vedení vzduchu. Tyto nasávače vzduchu se dají velmi dobře použít pro náporové sání při instalaci do čelní části vozu. V nabdíce jsou různé tvary i velikosti.

Více ->

Příslušenství usnadňující použití flexibilních hadic.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi