Shop roku 2016

Flexibilní hadice vedení vzduchu

Flexibilní hadice mají široké možnosti využití od přívodu studeného vzduchu k vzduchovému filtru, přes chlazení brzd až po přívod vzduchu do kabiny závodních vozů. Předností těchto hadic je zachování vnitřního průměru i při extrémním tvarování hadice.

Flexibilní hadice pro přívod vzduchu N1, průměr 51mm. Kostru tvoří ocelová spirála, hadice je velmi flexibilní, univerzální použití při teplotách od -55 až +150 stupňů.

Více ->

Flexibilní hadice pro přívod vzduchu Flexi-Sil 1, průměr 70mm. Kostru tvoří ocelová spirála, hadice je velmi flexibilní, univerzální použití při teplotách od -85 až +310 stupňů.

Více ->

Flexibilní hadice pro přívod vzduchu Flexi-Sil 2, průměr 70mm. Kostru tvoří ocelová spirála vyplepšená oproti typu Flexi-Sil 1, tím je zajištěný lepší tok vzduchu, hadice je velmi flexibilní, univerzální použití při teplotách od -85 až +310 stupňů.

Více ->

Plastové nasávače vzduchu, vhodné jako příslušenství k flexibiním hadicím vedení vzduchu. Tyto nasávače vzduchu se dají velmi dobře použít pro náporové sání při instalaci do čelní části vozu. V nabdíce jsou různé tvary i velikosti.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi