Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

Olejové vany

Ztráta tlaku oleje při ostrém využití vozu je velice častou příčinou selhání motoru. Zabránit jí lze použitím olejové vany nebo vložky olejové vany se specificky navrženými přepážkami, díky kterým je motor zásobován olejem s potřebným tlakem i v těch nejnáročnějších podmínkách.


Zobrazuje se Vám 1 ze 1 produktů
Nejprodávanější
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Novinka
MMR Performance vložka olejové vany pro motory BMW N55 (M135i, M235i, 335i, 435i)
Kód: MMR20-0501
MMR Performance vložka olejové vany pro motory BMW N55 (M135i, M235i, 335i, 435i)
Vložka olejové vany MMR Performance s přepážkami a jednocestnými klapkami zabraňuje odlévání oleje při extrémním zatížení u motorů BMW N55 použitých v modelech M135i, M235i, 335i, 435i série F.
12 739,- Kč
Koupit
Dodání 1-3 týdny
doprava zdarma
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.