Shop roku 2017

Palubní přístroje - budíky

Přídavné budíky Vám dodají přehled o správné funkci motoru a varují před extrémními hodnotami, které mohou vézt k poškození motoru. Zároveň umocňují sportovní vzhled interiéru.

Naše společnost Escape6 nabízí nejširší ucelenou nabídku přídavných budíků na trhu. Přídavné budíky vám dávají větší přehled o stavu a funkci motoru, elektrické palubní sítě, palivové soustavy a dalšího příslušenství. Díky tomu můžete včas odhalit závadu, která může vézt ke snížení výkonu nebo až k poškození motoru. Některé přídavné budíky dokonce dokáží při dosažení volitelné hodnoty...

Více ->

Základní, cenově velice zajímavé přídavné budíky se světlým nebo černým podkladem. Balení obsahují potřebné snímače a je možné je uchytit do libovolných držáků o průměru 52mm.

Více ->

Legendární klasické přístroje VDO se vyznačují zejména vysokou přesností a decentním vzhledem, který se hodí téměř do jakéhokoliv vozu. K budíkům je možné objednat snímače VDO dle Vámi požadovaných parametrů.

Více ->

Přídavné budíky Sandtler mají výrazný bílý podklad a vysokou přesnost měření. Tato přesnost umožňuje jejich využití i pro plnohodnotné závodní účely. Snímače se používají zpravidla VDO s možností objednání potřebných závitů a parametrů.

Více ->

Pokud vlastníte klasického veterána nebo stavíte vůz v old-schoolovém retro vzhledu, pak je série budíků VDO Classic určena právě pro vás. Volit můžete dokonce mezi chromovým a zlatým provedením. Každý detail působí jako by pocházel z doby dávno minulé, ale přitom budíky nabízí špičkovou přesnost současných ukazatelů.

Více ->

Vše potřebné pro umístění a uchycení přídavných budíků v interiéru vozidla. Vybírat můžete z držáků na A-sloupek, na palubní desku i držáky se zcela univerzálním využitím.

Více ->

Široká nabídka snímačů VDO potřebných pro zapojení přídavných budíků. Naleznete zde vhodná čidla pro měření teploty a tlaku oleje nebo teploty vody...

Teplota oleje| Teplota vody| Tlak oleje| Tlak turba| Teplota výfukových plynů (EGT)| Více ->

Potřebné montážní příslušenství a adaptéry pro montáž snímačů pro přídavné budíky. Tyto adaptéry Vám výrazně usnadní montáž snímačů pro přídavné budíky a zároveň zajistí čistý a atraktivní vzhled motorového prostoru. Zakoupíte u nás jak adaptéry pod olejové filtry, sady pro konkrétní vozy pro připojení přídavného budíku pro měření tlaku turba nebo adaptéry pro vsazení do chladicí soustavy pro...

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi