Palubní přístroje - budíky

Přídavné budíky Vám dodají přehled o správné funkci motoru a varují před extrémními hodnotami, které mohou vézt k poškození motoru. Zároveň umocňují sportovní vzhled interiéru.

Escape6 s.r.o. uvádí na český trh ve světě velice oblíbené přídavné budíky Prosport. Tyto budíky se vyznačují precizním zpracováním, vysokou přesností díky elektronickým krokovým motorkům a skvělým designem. Z nabízených provedení si vyberou jak vyznavači klasického analogového zobrazení, tak i milovníci futuristických designů.

Více ->

Legendární klasické přístroje VDO se vyznačují zejména vysokou přesností a decentním vzhledem, který se hodí téměř do jakéhokoliv vozu. K budíkům je možné objednat snímače VDO dle Vámi požadovaných parametrů.

Více ->

Přídavné budíky Depo Racing jsou nabízené v několika sériích od základních a cenově velmi příznivých až po výborně vybavené budíky s měnitelným podsvícením a pokročilými funkcemi.

Více ->

Přídavné budíky Autogauge v klasickém a snadno čitelném designu s černým nebo atraktivním bílým pozadím s červenou ručičkou. Budíky mají běžný rozměr 52mm a podsvícení žárovkou, kterou je možné nahradit barevnou LED.

Více ->

Základní, cenově velice zajímavé přídavné budíky se světlým nebo černým podkladem. Balení obsahují potřebné snímače a je možné je uchytit do libovolných držáků o průměru 52mm.

Více ->

Přídavné budíky Sandtler mají výrazný bílý podklad a vysokou přesnost měření. Tato přesnost umožňuje jejich využití i pro plnohodnotné závodní účely. Snímače se používají zpravidla VDO s možností objednání potřebných závitů a parametrů.

Více ->

Pokud vlastníte klasického veterána nebo stavíte vůz v old-schoolovém retro vzhledu, pak je série budíků VDO Classic určena právě pro vás. Volit můžete dokonce mezi chromovým a zlatým provedením. Každý detail působí jako by pocházel z doby dávno minulé, ale přitom budíky nabízí špičkovou přesnost současných ukazatelů.

Více ->

Vše potřebné pro umístění a uchycení přídavných budíků v interiéru vozidla. Vybírat můžete z držáků na A-sloupek, na palubní desku i držáky se zcela univerzálním využitím.

Více ->

Široká nabídka snímačů VDO potřebných pro zapojení přídavných budíků. Naleznete zde vhodná čidla pro měření teploty a tlaku oleje nebo teploty vody...

Teplota oleje| Teplota vody| Tlak oleje| Tlak turba| Teplota výfukových plynů (EGT)| Více ->

Adaptéry potřebné pro uchycení snímačů přídavných budíků. Ideální pro instalaci čidel pro teplotu a tlak oleje případně jednoduché umístění čidel pro teplotu vody.

Více ->

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.

Náš tým nadšenců Vám rád poradí s výběrem zboží.

Přijďte si vybrané produkty prohlédnout do naší prodejny.

Zobrazit plnou verzi