Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018

GruppeM karbonová sání

Japonská společnost GruppeM se již od roku 1996 zabývá vývojem a výrobou špičkových karbonových náporových sání. Každý kit je speciálně navržen pro konkrétní vůz za účelem výrazného snížení teploty nasávaného vzduchu a s tím i zvýšení výkonu a kroutícího momentu. Naprosto individuálním přístupem a použitím těch nejkvalitnějších materiálů představuje GruppeM naprostou špičku ve světové produkci karbonových náporových sání.

Produkty GruppeM se vyznačují precizním zpracováním, vysokou efektivitou a dokonalým vzhledem. Každý jednotlivý airbox je ručně vyráběn z těch nejkvalitnějších japonských karbonových tkanin. Sportovní sání GruppeM se tak stane plně funkčním šperkem pod kapotou Vašeho vozu. V nabídce jsou kity náporového sání pro širokou škálu vozů od Alfa Romeo a Volkswagen až po vozy Ferrari, Porsche nebo Lamborghini.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem karbonových sání GruppeM z Japonska do ČR.

Špičková karbonová náporová sání GruppeM - MADE IN JAPAN

Více


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.