Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2022

GruppeM karbonová sání

Japonská společnost GruppeM se již od roku 1996 zabývá vývojem a výrobou špičkových karbonových náporových sání. Každý kit je speciálně navržen pro konkrétní vůz za účelem výrazného snížení teploty nasávaného vzduchu a s tím i zvýšení výkonu a kroutícího momentu. Naprosto individuálním přístupem a použitím těch nejkvalitnějších materiálů představuje GruppeM naprostou špičku ve světové produkci karbonových náporových sání.

Produkty GruppeM se vyznačují precizním zpracováním, vysokou efektivitou a dokonalým vzhledem. Každý jednotlivý airbox je ručně vyráběn z těch nejkvalitnějších japonských karbonových tkanin. Sportovní sání GruppeM se tak stane plně funkčním šperkem pod kapotou Vašeho vozu. V nabídce jsou kity náporového sání pro širokou škálu vozů od Alfa Romeo a Volkswagen až po vozy Ferrari, Porsche nebo Lamborghini.

Naše Společnost Escape6 s.r.o. je přímým oficiálním dovozcem karbonových sání GruppeM z Japonska do ČR.

Špičková karbonová náporová sání GruppeM - MADE IN JAPAN

Více
APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.