Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2019
ÚVOD > MOTOR A PERFORMANCE > ZVÝŠENÍ VÝKONU

Zvýšení výkonu

Logo ABTZaměřujeme se výhradně na značkové úpravy výkonu motoru. Pro většinu koncernových vozů (Volkswagen / Audi / Seat / Škoda) nabízíme značkové úpravy řídicích jednotek renomovaného úpravce ABT Sportsline, kterého na českém trhu oficiálně zastupujeme.

Pro vybrané vozy ostatních značek (Ford, BMW, Nissan, Mazda a další) nabízíme celosvětově oblíbené úpravy COBB instalované prostřednictvím legendárního COBB Accessport. Kromě samotné úpravy softwaru nabízíme také kompletní balíčky úprav v několika stupních dle vašich požadavků. Úpravu řídicí jednotky tak můžete doplnit o úpravu sání, intercooleru nebo výfukového vedení apodpořit tak nejen vyšší výkon vozu, ale také umocnit řidičský zážitek.

COBB umožňuje také individuální úpravy map podle použitého hardwaru. Pokud tedy provedete na voze například dodatečnou úpravu výfuku nebo jiného dílu, lze ji promítnout do softwarové mapy řídicí jednotky. Kromě samotné úpravy výkonu je COBB Accessport velmi cenným pomocníkem, který dokáže například provádět výčty chybových hlášení nebo zobrazovat až 6 různých hodnot na displeji ovladače a tím vám poskytnout přehled o vitálních funkcích vozu, ke kterým není běžně přístup.

Více


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Naše společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky tomu se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úprav, ať už se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové výstavy, srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.

Těšíme se na setkání s vámi v našem showroomu v Praze Čestlicích, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. Ať už hledáte pouze drobné doplňky nebo autokosmetiku, anebo chcete váš vůz kompletně „vytunit“, u nás jste na správném místě! A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítí, kde se dozvíte i něco ze zákulisí naší firmy.

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.