Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Shop roku 2018
ÚVOD > MOTOR A PERFORMANCE > ZVÝŠENÍ VÝKONU

Zvýšení výkonu

Logo ABTZaměřujeme se výhradně na značkové úpravy výkonu motoru. Pro většinu koncernových vozů (Volkswagen / Audi / Seat / Škoda) nabízíme značkové úpravy řídicích jednotek renomovaného úpravce ABT Sportsline, kterého na českém trhu oficiálně zastupujeme.

Pro vybrané vozy ostatních značek (Ford, BMW, Nissan, Mazda a další) nabízíme celosvětově oblíbené úpravy COBB instalované prostřednictvím legendárního COBB Accessport. Kromě samotné úpravy softwaru nabízíme také kompletní balíčky úprav v několika stupních dle vašich požadavků. Úpravu řídicí jednotky tak můžete doplnit o úpravu sání, intercooleru nebo výfukového vedení apodpořit tak nejen vyšší výkon vozu, ale také umocnit řidičský zážitek.

COBB umožňuje také individuální úpravy map podle použitého hardwaru. Pokud tedy provedete na voze například dodatečnou úpravu výfuku nebo jiného dílu, lze ji promítnout do softwarové mapy řídicí jednotky. Kromě samotné úpravy výkonu je COBB Accessport velmi cenným pomocníkem, který dokáže například provádět výčty chybových hlášení nebo zobrazovat až 6 různých hodnot na displeji ovladače a tím vám poskytnout přehled o vitálních funkcích vozu, ke kterým není běžně přístup.

Více


APEK - Asociace pro elektronickou komerci APEK - Asociace pro elektronickou komerci

Společnost Escape6 působí na trhu již od roku 2000. Náš otevřený a pozitivní přístup k úpravám vozů však kromě mnohaletých zkušeností pramení z nadšení celého našeho týmu. Každý z nás je skutečným automobilovým nadšencem a díky odlišným preferovaným stylům úprav se dokážeme ztotožnit s vaší ideou úpravy, ať se jedná o vůz soutěžící v soutěžích Show&Shine, na závodních okruzích, nebo v nehostinném terénu. Sami aktivně navštěvujeme automobilové výstavy po celém světě, stejně jako tuzemské tuningové srazy a akce, kde nás můžete potkat s našimi vlastními upravenými vozy.
 

Těšíme se na setkání s Vámi buď na některém ze srazů, kde se určitě neostýchejte nás oslovit, případně v našem showroomu v Čestlicích na okraji Prahy, který je na ploše více než 400 m2 doslova napěchován tím nejlepším, co současný světový tuning nabízí. A pokud Vám v naší nabídce přece jen něco chybí, nebo se Vám nepodařilo danou věc u nás najít, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím některého z mnoha komunikačních kanálů.
 

Jsme rychlí - skladové položky expedujeme do 24 hodin.

Máme vlastní sklad a většinu sortimentu držíme skladem.